Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysia1989

ja miałam jeden dzień słaby, ale ze dwa tygodnie temu. poza tym wilczy apetyt, choć mam wrażenie, że z dnia na dzień maleje.
poza tym piersi większe i mega bolesne i ze dwa dni temu wyszły na nich żyły.
a lekarza mam na przyszły piątek (10. lutego). to będzie 7 tydzień, więc mam nadzieję, że się dużo dowiem.

a wy na kiedy macie pierwsze wizyty?

Odnośnik do komentarza
Gość milenka21152

Hej dziewczyny, dziś masakra ból głowy mdłości.... jak bedziecie u lekarza dajcie znać jak poszło. Do dziewczyn które nas czytają a nie pisza nic na forum; piszcie nie krępujące się! ;) im nas więcej tym weselej wiem ze takie sa lub będą;). Czy też czekacie na wizytę żeby potwierdziły się przypuszczenia? Ja osobiście nie pozwalam sobie na taką radość dopóki lekarz nie potwierdzi ze wszystko ok. A jak wasi mężowie / partnerzy? Jak reakcja czy juz wiedzą czy czekacie z wiadomością?

Odnośnik do komentarza

Pena daj koniecznie znac jak beda wyniki ;) Oby sie udalo ;)

Milena ja do lekarza to nie, bo to Szwecja;) Ale co do radości to pamietam jak w poprzedniej ciazy bylam akurat w pl na swietach i poszlam do gina. Potwierdzil 5 tc i ja taka szczesliwa pytam czy to juz na pewno, czy moge juz wszystkim powiedziec, a on, że oczywiście, ale on by sie jednak jeszcze wstrzymał, bo 25% ciaz do 12 tc konczy sie poronieniem. To jest az 1/4. Dlatego ja oczywiście bardzo sie ciesze, ale nie chce jeszcze opowiadac wszystkim, bo po prostu za bardzo się boje...

Odnośnik do komentarza

Echhh... a tak w ogóle to jak liczyc ciążę? Bo jak wpisuję datę ostatniej miesiączki (21 grudnia) i tylko to, to wychodzi, że to 7 tc i rodze na koniec września. A jak wpisuję to samo plus długość cyklu (mam nieregularne, raz co 30, raz co 40, więc wpisuje 36 średnio) to znowu 5 tc i termin na 6 października. Nie ukrywam, ze wolałabym byc w 7. Jak liczyć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...