Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja włosów zniszczonych


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majka223

Używam delikatnego szamponu z apteki, potem odżywki, ale cały czas jestem wierna suplementowi Vitapil mama, bo wzmacnia mi włosy i nie wypadają tak jak wcześniej, suplement z dobrym składem i bezpieczny dla mam.

monthly_2019_05/pielegnacja-wlosow-zniszczonych_75056.jpg

Odnośnik do komentarza

~Zenobia
Hey a właśnie jak to jest z tym vitapilem przy karmieniu piersią ? Chcę zacząć stosować, bo slyszałam że jest dobry ale obawiam się czy to nie bedzie niezdrowe dla malucha.

Też tych witamin używam, nic tam nie ma w składzie co mogłoby zaszkodzić dziecku, wprost przeciwnie bo jest żelazo, kwas foliowy a to akurat składniki które maluszkowi jak najbardziej się przysłużą
Odnośnik do komentarza

ja mialam tak zniszczone wlosy ze nic na nie nie dzialalo, wypadaly, byly cienkie,lamliwe, probowalam wszystkiego, jedynym slusznym wyjsciem w mojej sytuacji okazal sie przeszczep, robilam w Klinice Przeszczepu Wlosow w Warszawie, polecila mi kolezanka ktora tez wlasnie u nich miala taka transplantacje i widzialam jej obecne efekty, zabieg wykonywany robotem Artas, teraz do konca maja maja fajna promocje, warto sie rozeznac w temacie

Odnośnik do komentarza

Moje pielęgnacja opiera się na regularnym stosowaniu Biotebalu, który zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów i je wzmacnia. Prosta kuracja wzmacniająca włosy, produktem znanym większości kobiet. To nie jest terapia cud, tylko regularne wsparcie organizmu biotyną. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/5/2020 o 5:33 PM, Gość anete napisał:

Jak juz jestesmy w tematyce pielegnacji wlosow, to moze polecicie jakas dobra prostownice? 😉 Nie moge sie kurcze zdecydowac...

Szczerze powiedziawszy to dość trudny wybór bo jednak produktów tego typu znajdziemy cała mase w sklepach internetowych. Na samym początku warto zastanowić się nad tym jakie parametry będą najważniejsze w praktycznym aspekcie. Najczęściej zastanawiamy się czy kupić prostownicę z jonizacją czy bez. Czytając opinie kobiet na większych portalach to większość z nich korzysta z jonizacji. Przemawia za nią jakość finalnego rezultatu, włosy są błyszczące, gładkie i bez efektu "puszenia się". Należy się także zorientować z jakiego materiału jest wykonana płytka. Najbardziej niezawodne będą te z płytkami ceramicznymi lub tytanowymi, a na tym powinno nam właśnie zależeć. Jeśli będziemy szukać najlepsze prostownice do włosów przeglądając oferty większych sklepów [reklama usunięta] to miejmy na uwadze powyższe porady. Da nam to gwarancję zadowolenia w dłuższej perspektywie czasu, niż kupowanie bez zastanowienia.

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja polecam argan i kwas hialuronowy w ampułkach ale taki kosmetologiczny w gabinecie, polecam również zbadanie sobie hormonów bo one niszczą włosy, u mnie pigułki zrobiły bałagan na włosach i paznokciach. Obecnie zabezpieczam się mechanicznie i śledzę owulację cyklotesterem [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz problem z włosami - są przesuszone, zniszczone, łamliwe, to przede wszytki przestań uzywać  zwykłych szamponów i zacznij stosować szampony bez chemii czyli bez SLES. U mnie efekt był już po kilku myciach - włosy szybko zaczęły odzyskiwać blask, stały sie mocne i po prostu ładne.  Najwygodniej takie szampony wysokiej jakości kupisz przez internet [reklama usunięta]. Bardzo dużo salonów fryzjerskich sie tam zaopatruje, ale na szczęście także osoby prywatne mogą tam robić zakupy - niezależnie od ilość kosmetyków, które chcą zamówić. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość DanutaKutko

Pielęgnacja naszych włosów zaczyna sie od mycia ich z zastosowaniem odpowiednio dobranego szamponu. Natomiast bardzo ważna jest też dalsza pielęgnacja, do czego najczęściej wykorzystujemy odżywki. Musimy pamiętać o tym, że wybór odpowiedniej odżywki do włosów ma ogromne znacznie. Poświęćmy więc chwilę by dobrać taką, która odpowiada naszym potrzebom. Nie ma sensu szukać oszczędności na tego typu produktach ponieważ liczy się jakość. Na rynku znajdziemy kilka popularnych składników takich jak: hydrolizowane proteiny owsa, jedwabiu, mleka czy ryżu. Właśnie na nie zwróćmy uwagę podczas czytania składu. Jeżeli chodzi o sprawdzone odżywki do włosów [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Ja chodzę na zabiegi odżywiające i pielęgnacyjne na włosy, takie jak botoks na włosy, czy keratynowe prostowanie. Po każdej wizycie w salonie pielęgnacji włosów Rzeszów wyglądam wspaniale. Fryzura nabiera blasku i puszystości. Jeżeli macie okazję to musicie, choć raz spróbować! Co do łykania suplementów, to nie jestem przekonana, jakoś to do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza

Niestety zniszczone włoski to najlepiej obciąć i szkoda inwestować w nie produkty 😞 

Zdrowe włosy to głównie efekt dobrej diety, suplementacji witaminami i dobrego nawodnienia organizmu. 

Polecam również zapoznać się z zasadami włosingu i zrobić test na porowatość włosów. Każde włosy (o różnej porowatości) wymagają innego traktowania 🙂 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...