Skocz do zawartości
Forum

wysypka na ciele u mamy karmiacej


Gość panamera

Rekomendowane odpowiedzi

dobry wieczor panie doktorze mam 31 lat dwa dni temu dostalam silna reakcje na jakis produkt pokarmowy nie wiem co to bylo bo nigdy na nic nie bylam uczulona. spuchly mi uszy oko noi z godziny na godzine ostra wysypka zaczela powlekac moje cialo. wzielam ok 1 w nocy claretine rano bylo dobrze zeszla wysypka jednak nastepnego dnia po obiedzie znow zaczela pojawiac sie wysypka zajela 80% mojego ciala j pomimo ze wzielam claretine ok 17 topo 3h bylo coraz gorzsj udalam sie na nocna pomoc i dostalam zastrzyk z dexavenu 0,08 wszysyko zeszlo do rana po czym dnia nastepnego znow zaczelam dostawac wysypki wprawdzie juz mniejsza ale tez spora ok 45% ciala. biore claretine 2 tabletki dziennie wazne jest to ze karmie piersia (noc dziecko dostawalo mleko modyfikowane po dexavenie) teraz karmie normalnie przy claretinie vzytalam ze jest dozwolone przy larmieniu piersia. co dalej robic czy to normalne czy mam brac claretine caly czas jak znalezc zrodlo tej wysypki czy powinnam znow jechac po zastrzyk czy to bedzie schodzilo i trzeba czekac wszystko co zjadlam 1 dnia gdy dostalam wysypke juz nie jedlam nastepnego dnia procz soku z kartonu jablkowego ( ktory pijalam juz wiele razy wczesniej) prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...