Skocz do zawartości
Forum

Bol brzuszka niemowlaka podkurczanie nozek


Gość Rose22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moj synek ma 18tyg,strasznie bulgocze mu w brzuszku podczas jedzenia, placze, nie chce jesc w ciagu dnia. Jedynie zje przez sen i w nocy je co 3-4godz. W ciagu dnia nic praktycznie nie je. Podkurcza nozki, jest karmiony mlekiem modyfikowanym, bebilon pepti dha 1 poniewaz stwiwrdzono alergie pokarmowa.wyproznia sie raz dziennie lub raz na dwa dni. Prosze o odpowiedz, bardzo sie martwie,lekarz pediatra mowi ze tak to jest ze niemowlaki maja problemy z brzuszkiem i kazal przeczekac.

Odnośnik do komentarza

Poza tym syn mial kolki, po ukonczeniu 12tyg jakby sie oslabily, ale problemy z brzuszkiem pozostaly. Ciagle mu sie odbija i burczy w brzuszku. Brzuszek raczej ma miekki. Strasznie marudzi nie oddaje gazow, ciagle mu sie odbija i czesto ulewa. Nie wiem czy to przez zabkowanie czy jednak brzuszek.

Odnośnik do komentarza

Panie doktorze nadal bede walkowala problem z brzuszkiem mojego dziecka. Otoz syn wczoraj plakal okropnie, tak jak na kolki. Lecz kiedy skonczyl 12tyg przestaly go meczyc, bylo troche spokoju, a wczoraj znowu nieustanny placz. Podalam mu debridat, odstawilismy soczki i inne produkty przy rozszerzeniu diety,. Syn pije kedynie bebilon pepti i koperek, czym takie bolesci moga byc spowodowane? Zmoenic mam mleko na nutramigen egg1? Co ja mam robic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...