Skocz do zawartości
Forum

Zerówka :-)


sylwiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam córeczkę w zerówce , i jak wiekszośc mam wie że to początek a może i przedsmak tego co będzie za rok , jak u Was dzieci czują się w grupie zerówkowej??
Jakie oceny bądź mordki mają??
U nas córka co chwilka przynosi smutasa lub uśmieszka i tak na przemian , jedyne co mnie pociesza to , to że często jest aktywna i potrafi zaskoczyć wychowawczynię :Oczko:
Jak u Was?/.

[

Odnośnik do komentarza

u nas.......nie ma żadnych uśmieszków, smutasów ani plusów....... dziecko jest chwalone za dobrą prace, motywowane- jeśli czegoś jeszcze nie opanowało dobrze....i najważniejsza jest rozmowa z Rodzicami, przekazywanie stanu umiejętności dziecka, proponowanie zabaw i ćwiczeń doskonalących w domu- jeśli oczywiście Rodzic jest chętny i zgadza się na taką formę pracy.Dzieci nie wykonują prac w przedszkolu dla tego, że dostaną uśmieszek, plusa lub serduszko....zabawa jest nauką, zdobywanie wiedzy i umiejętności jest naturale

http://suwaczki.maluchy.pl/li-67805.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-67804.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie
U nas pierwsze 2 tygodnie były smutne z płaczem ponieważ córka bała sie zostawać i obawiała sie ze po nią nie przyjdziemy-nie wiem skąd takie myśli.Pierwsze dni Pani mówiła że można zajżeć do dzieci lub odebrać wczesniej i nie tylko moja płakała jak większość zostało wcześniej zabieranych.Na zabraniu uzgodniliśmy ze 5 minut przed dzwonkiem dzieci bedą czekać.Teraz jest super nawet w soboty chciałaby chodzić.Nie ma stopni za zrobienie zadania... pani stawia w książeczkach stempelki-serduszka.Dzieci za grzeczność dostają na ubranka serca a chłopcy czarne kropki na liście ale to dlatego że mamy w zastępstwie starszą już emerytowaną nauczycielkę i jest 4 dziewczynki i 11 chłopców wiec nie sposób zapanować nad nimi.Są też rozmowy z Panią.Ja jestem zadowolona bo córka ma chęci do nauki i dzieci cieszą sie z nagradzania w postaci serduszek.Są bystre...po wejściu do klasy śpiewana jest piosenka na przywitanie i tak samo jest na końcu zajęć
mamakarola po części masz rację każdy nauczyciel próbuje w przeróżne sposoby zachęcić do nauki,bycia aktywnym. mnie się jednak podoba tak jak u nas postępują bo nie wszystkie dzieci chcą sie uczyć z dnia na dzień jeśli np nie chodziły do przedszkoli a nagle muszą siedzieć i zrobić zadanie.
Małgosia Nikola miała problem z "sz,rz,r" i po 1,5 już nie musi chodzić do leogpedy super sobie poradziła i mówi bardzo wyraźnie a Pani która ich uczy ma super podejście bo jest psychologiem,w klasie są dwaj chłopcy z ADHD i zostali przeniesieni z innych zerówek (bo u nas są 3 klasy) bardzo się zmienili Pani umie z nimi pracować i rodzice są bardzo zadowoleni.Od 1 klasy będą kółka plastyczne,muzyczne,komputerowe...

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...