Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wrześnióweczki 2017,ja jestem wrześnióweczką 2016 i tak z sentymenty zajrzałam do Was!pamiętam moje rozsteri, zmartwienia obawy a teraz moje szczęście ma prawie 5 miesięcy!!
życzę Wam aby waszę ciąże rozwijały się prawidłowo i żebyście wszystkie dotrwały do 40 tygodnia w dwupaku a jedynym Waszym zmartwieniem był wybór koloru kocyka i wanienki :p
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Princessa ale duża dzidzi :) trochę mnie martwi wysokie FHR moze dlatego mi gin sygerował wykonanie testu PAPPA potrojnego ? :/
PikPok to na pewno od rodzaju usg zależy. Mój mial super sprzęt i nawet probował zrobić 3D przeznbrzuch ale na mojego pecha miałam pusty pęcherz. Jakbym wiedziala to bym 3 litry wody wychlała po drodze :D

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Albo słaby sprzęt albo się pleckami ułożył i rączki złożył. Ja biorę Pregna plus, ale za miesiąc gin chce mi przepisać coś innego. Dodatkowo magnez mam zacząć na kołatanie serca ( jutro mam EKG oby nic nie wykazało ) i luteine 2x dziennie i na tarczyce euthyrox i urolact na układ moczowo - płciowy, masakra a przed ciążą nic nie musiałam brać...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv9vvjnfg7hbm8.png

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz mowil, ze pelny pecherz utrudnia zrobienie usg.
Ja biore kwas foliowy w zwiekszonej dawce i pije wode jodowana.
Mam tez specjalny tran dla dzieci i kobiet w ciazy - calkiem smaczny.
W pierwszym trymestrze organizm ma jeszcze spore zapasy wit i mineralow, wiec nie jest konieczna suplementacja, przy zdrowej diecie oczywiscie :) przydaloby sie wkoncu troche slonca, zeby naturalnej wit d przyswoic :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...