Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość strawberry

Roska18 popieram koleżankę, zmieniaj lekarza czym prędzej. Ciezarna nie może pracować w nocy, a co dopiero w takich warunkach! Ja nawet na ten tydzień (do kolejnej wizyty) poprosiłabym o chorobowe od lekarza pierwszego kontaktu.

Odnośnik do komentarza

Po dzisiejszym dniu wzięłam urlop na jeden dzień :) jutro pójdę do lekarza po takie zwolnienie :) dziękuje za poradę :* to moja pierwsza ciąża i wiele muszę się nauczyć , ale dzięki wam już nie martwię się że zrobię coś nie tak bo na was zawsze można liczyć po mimo że jestem zwami drugi dzień :D

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9ctgf6xiwiq4of.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja mam złe wieści. Byłam wczoraj na rutynowej kontroli i okazało się, że ciąża obumarła :( zatrzymała się na ok 7 tyg. Teraz jestem w szpitalu. Dostałam tabletki, jeżeli się macica dokładnie nie oczyści to będę mieć zabieg, ale dopiero jutro. Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Nie miałam żadnych objawów, plamień, nic. Muszę teraz uporać się z tą stratą :( a za was trzymam kciuki i życzę zdrowia!

http://www.suwaczki.com/tickers/zem38iikgm0azy6b.png
[url=http://www.suwaczki.com/]

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny czytam wasze wpisy juz 3 tydzien.I chyba moge do Was dolaczyc.Wedlug om jestem w 6,4 dniu.Tydzien temu bylam u ginekologa ale nie bylo jeszcze nic widac lekarz podejrzewal ze jest pusty zarodek.Kazal zrobic bete i wyszlo mi 14230 po 4dniach znow powtorzylam i beta wzrosla do 29699 ale wedlug kalkulatora beta hcg to za maly przyrost bo tylko 44,9 procent.Czekam do 17 lutego na wizyte u ginekologa mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Gość strawberry

Stokrotka przykro mi. Wiem przez co przechodzisz. Kiedyś pomogło mi forum "ciąża zaraz po poronieniu" tu na parentingu. Polecam. Ja straciłam ciążę w 12tc. Na szczęście wszystko samo się oczyściło, ale gdyby nie to, że zdążyłam zjeść śniadanie przed kontrolą, to pewnie miałabym łyżeczkowanie. A dokładnie rok po tym wydarzeniu, na świat przyszła moja córeczka. Uszy do góry, będzie dobrze!

Wadera super, cieszę się, że wszystko w porządku! Gratulacje!

PikPok na kiedy masz termin?
W ogóle pochwalcie się mniej więcej jakie mamy terminy na ten wrzesień?

Ruda34 może i mały ten przyrost, ale zawsze przyrost. Trzymam kciuki, żeby było ok!

Odnośnik do komentarza

Wadera nie wiem czy pamiętasz ale jakiś czas temu pisałam w odpowiedzi na Twój post że u mnie w 5 tyg też był tylko pęcherzyk bez echa zarodka gdzie inne dziewczyny mówiły już o bijącym serduszku a tydzień później na lepszym sprzęcie i innego ginekologa dzidzia miała ponad centymetr :) Dodam jeszcze, że w ciążę zaszłam zaraz po poronieniu nie doczekawszy pierwszej miesiączki więc strachu było wiele. Ale teraz mogę Ci prosto do monitora piwiedzieć : A nie mówiłam! ;-) Ściskam mocno i życzę nuuudnej ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Stokrotka bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Trzymam kciuki za kolejne proby.
Dziewczyny ktore mialy wizyte dzis i w ostatnim tygodniu super ze wszystko dobrze i Malenstwa zdrowo rosna.
Witam nowe mamusie fajnie ze nas coraz wiecej i moze nie wszytskie uciekniecie na fb i forum bedzie istniec.
Ja z niecierpliwoscia czekam na moja pierwsza wizyte w przyszly czwartek. Sa dni kiedy czuje sie jakbym nie byla w ciazy i tych dni najbardziej sie boje. Zero zlych objawow powinno cieszyc a ja sie sie tylko boje czy z Malenstwem wszystko dobrze.
U nas nadal prawie nikt nie wie czekamy na pierwsze usg i potwierdzenie ze wszystko jest dobrze.
Po skanie zrobie suwaczek bo na razie wedlug kalkulatora termin wychodzi mi na 5 wrzesnia ale to sie moze o kilka dni przesunac.
Mam pytanie czy ktoras z was boli spojenie lonowe lub kosc ogonowa. Ja dzis nie moglam normalnie usiasc.
Co do lekow w ciazy. Mi w poprzedniej ciazy jak i podczas karmiania zdazalo sie zazywac paracetamol za zgoda lekarza. Bralam tez inne leki i w tym i antybiotyk ale to zawsze pod scisla komtrola lekarza. Jezeli cos sie dzieje najlepiej zadzwonie zwlaszcza jezeli chodzicie prywatnie niz pozniej zalowac ze zaszkodzilo sie Malenstwu.
Pozdrawiam I dobrej spokojnej nocki Mamuski

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3jw4zxdjv7me3.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez narazie nikomu nie powiedzialam, choc widze, ze niektorzy juz cos podejrzewaja (nagle zaczelam chodzic w luznych ubraniach i przestalam pic kawe). W poprzedniej ciazy powiedzialam rodzinie i znajomym gdzies w 8 tygodniu a miesiac pozniej musialam im powiedziec, ze sie nie udalo, co bylo cholernie ciezkie. Dlatego tym razem powiem tylko najblizszym jak juz nawet luzne ubrania nie pomoga w ukryciu brzucha. A dalszym znajomym powiem dopiero we wrzesniu.

Co do nudnosci to lekarz mi polecil tabletki prevomit z kwasem foliowym wit c i imbirem. Chyba troche pomagaja, ale nie jest to panaceum na nudnosci ciazowe. Musimy jeszcze wytrzymac pare tygodni i powinno byc lepiej. W pierwszej ciazy nudnosci przeszly mi w ok 14 tygodniu ale potem mialam jeszcze pojedyncze epizody z wymiotami. Zdecydowanie 2 trymestr byl najprzyjemniejszy. To byl dobry czas na wakacje, wyjazdy itp. :)

Odnośnik do komentarza

~Ami
Wadera nie wiem czy pamiętasz ale jakiś czas temu pisałam w odpowiedzi na Twój post że u mnie w 5 tyg też był tylko pęcherzyk bez echa zarodka gdzie inne dziewczyny mówiły już o bijącym serduszku a tydzień później na lepszym sprzęcie i innego ginekologa dzidzia miała ponad centymetr :) Dodam jeszcze, że w ciążę zaszłam zaraz po poronieniu nie doczekawszy pierwszej miesiączki więc strachu było wiele. Ale teraz mogę Ci prosto do monitora piwiedzieć : A nie mówiłam! ;-) Ściskam mocno i życzę nuuudnej ciąży :)

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Ściskam mocno i życzę nuuudnej ciąży :) [/quote]

No pamiętam :) ja mam nadzieję, że juz koniec złych wiadomości.
Ja mam cukier 95 i muszę powtorzyć znowu. Ale wiem, ze to wina koszmarnej diety :/ po lekarzu pojechalam do marketu po chude serki i kiełki :D brawo ja! Inchyba zmienię suplementy. Bo kwas foliowy i jod to dla mnie za.mało.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Ja po pierwszym badaniu cukier miałam 93, musiałam powtórzyć i lekarz powiedział mi żebym przed pobraniem krwi nie brała duphastonu, kwasu foliowego i nie piła wody bo to też zawyża wynik i faktycznie na powtórce cukier był na poziomie 86. A z suplementów dla ciężarnych to polecam Femibion, ja to biorę i wyniki badania krwi mam bardzo dobre. Moja siostra brała Pregnę i też wszystko było u niej w normie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...