Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny mogę dołoczyc ???
termin mam na 15 września. Byłam już u ginekologa 3 dni po spodziewanej @ bylo to 13 stycznia i potwierdził ciąże, a w zasadzie mógł stwierdzić obecność pęcherzyka ciążowego. Kolejna wizyte mam jutro to juz 7+5 wiec liczę że zobaczę maleństwo i serduszko. Co do karty ciąży liczę że dostanę ją jutro. Tak samo tez jak poprzednim razem gdy byłam w ciąży z córka.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu mi nie dal tej karty wsumie to nie spytalam. W poprzedniej ciazy tez jej nie dostalam odrazu wiec nawet nie pytalam. Uznalam ze w tej tez mi da pod koniec. Zreszta on wszystko w komputerze zapisuje dodatkowo. Mowi ze mam zalozona tez internetowa karte i ze szpital ma dostep tez. A ze karte pod koniec mam miec w razie gdybym gdzies byla a zaczela rodzic i bym pojechala do innego szpitala. A tak to ze wszystko w komputerze jest. Nawet rzeczy ktorych w karcie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość strawberry

Witaj Kaska30, gratulacje. Ile lat ma Twoja córka? Ty, rozumiem 30? Moja rówieśniczka.

Jolablk ja tak tylko pytam, ale trochę to dziwne. Tym bardziej po co mu Twoja karta skoro wszystko ma w komputerze? ;) Ja wiem, co lekarz to inne zasady.

Misia2407 po prostu powiedz lekarzowi przy następnej wizycie co się dzieje. Może zaleci jakieś dodatkowe witaminy, badania, czy coś ;)

Odnośnik do komentarza

Kasia30 witaj na pokładzie :)

Boleć mnie brzuch zaczyna dziewczyny i najgorsze że nic nie mogę na to poradzić... muszę zajmować się swoim synem. Jest inny niż rowieśnicy chodzimy do poradni ćwiczymy z psychologiem i trenerem IS i w domu ćwiczenia. I bunt do tego i histeria i szarpanie się bo ucieka ciągle. Waży 14,5 kg. Podnoszę go kilkadziesiąt razy dziennie. Staram się nie ale jak ma swoje napady to nie mam wyjscia. I tak musialam się wyzalić trochę.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że dzieciaki są bardziej szczwane niż nam się wydaje ;) z tego co obserwuję, swoich bratanków, to zawsze wyczuwają obniżenie formy dorosłych ;)... a jak wiadomo, jak człowiek słaby to na więcej dla świętego spokoju pozwala, więc dzieciaki to wykorzystują

Myślę, że dzieci mają też świetny instynkt i może Twoje dziecko odczuwa Twój stan

Odnośnik do komentarza

Zespół Aspergera, ADHD ale to powiązane z zespołem i podejrzenie innych odmian autyzmu.
Nie ma tragedii- rozumie, kuma, kontaktuje. Ale nie mowi nawet mama ale zasem się zdarza a pozniej znowu cofa. Wpada w stany hiesterii, noce to koszmary, nie pkazuje co chce. Wszędzie wlezie, biega nawet gdy jemy czy się ubieramy itd itd itd. Ciężko. Ale tak się cieszę, że jest na świecie a byla o niego wielka walka, że nie zakierzam narzekać bo bym zgrzeszyła. Jest moim sensem życia i najwiekszą miłoscią. I jest mega inteligentny- poradzi sobie w życiu ale trzeba bedzie nim pokierować odpowiednio, wspomoc rozwój itd

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

U nas neurolog i fizjoterapeuta zgodnie stwierdzili ze syn nalezy do dzieci bardzo bardzo ruchliwych, ale w granicach normy. Jedzenie, przebieranie, mycie zebow, doslownie wszystko odbywa sie w ruchu. Sa momenty, gdy sie na czyms mocno skupi to usiadze i zajmie sie chwile soba, ale to rzadkosc. Jest ciezko, ale nie narzekam, bo to jeden wielki zywiol!
Bardzo mi sie podoba Twoje nastawienie Wadera - Twoj Synek ma cudownego opiekuna i kierownika w Tobie, zycze Ci zeby wszystko dobrze sie ukladalo, a owoce byly tak samo wielkie jak praca i serce jakie mu dajesz :)

https://www.suwaczki.com/tickers/l22n9vvjkwvojafh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr20mmpxurxf9n.png

Odnośnik do komentarza

zielizka jak mi miło usłyszeć takie słowa. Bardzo Ci dziękuję. To dodaje sił i motywuje do działania :)
Jak masz tez dziecko nadpobudliwe to wiesz o co chodzi :) na mojego ostatnio działa lego duplo, zeby przystopował. Wkręca się ostro. Drogie te zestawy są ale warte kazdej złotówki - te klocki są nie zniszczalne! Polecam wszystkim rodzicom czy znajomym ktorzy szukają pomyslu na prezent.

//www.suwaczki.com/tickers/3jgxgzu3b3j2gka0.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co wy sadzicie
W piatek mialam obfite krwawienie gin przepisala leki kazala odpoczywac zrobila usg pecherzyk byl. Dzis bylam na kontroli z wynikami. Krwawienoe ustapilo zaraz w piatek. Dzis nie zrobila usg twierdzac ze skoro krwawienie ustspilo nie będzie nic ruszac by nie pogorszyc kazala przyjsc za w tyg na usg.
Co sadzicie szukac innego lekarza i robic usg czy czekav?
Dzwonilam prywatnie i pow mi to samo ze skoro ustapilo odczekac wtyg i wtedy zrobic usg

https://www.suwaczki.com/tickers/1usae6ydgq6gkoxv.png
https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpjbmmijv8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...