Skocz do zawartości
Forum

Wrzesniówki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Onoa2 to ze ktos nie pisze ze sie martwi itp to nie oznacza ze tego nie robi. Ja wlasnie podziwiam jej pozytywne nastawienie. Ze lezy I nie mysli sobie o jejku moje dziecko na pewno umarlo juz tylko odwrotnie. Jest caly czas o mysli ze wszystko jest w porzadku. Bardzo latwo jest wymyslac sobie czarne scenarujesze a pozytywne Mysle jest czyms trudnym i zarazanie tym innych. To ze nie pisze tutaj rzeczy typu o boze martwie sie itp plamienie o jezu co to bedzie I inne nie oznacza ze ona sie nie martwi o dziecko. Moze w ten sposob to okazje by sie uspokoic nie myslec o tym. Wiec mysli o telewizji. Stres tez szkodzi. Ci ktozy w dzien smieja sie najglosniej najczesciej w nocy placza.

Odnośnik do komentarza

Przepraszam dziewczynki ze znów wtrącam się w wasz wątek ale w nocy opisałam wam troszkę swoją historię i też doskonale rozumiem Princesse, ja też o ciążę starałam się 2 lata też się modlilam i mówiłam Bogu ze przetrwam wszystko byle tylko być w ciąży ale jak już byłam i przezywalam to co wam opisałam to na prawdę ryczalam jak miałam iść znowu do szpitala mimo że wiedziałam że to jest dla dobrA MOJEGo dzidziusia i tak jak już opisałam zdarzyło się nawet ze na izbie przyjęć odmowilam pobytu tam bo już nie dawałem rady dla mnie te pobyty w szpitalu to byla jakaś trauma i to wcale nie znaczyło ze nie martwię się o dzidka a wręcz przeciwnie a poza tym chodzilam prywatnie do ordynatora trzech oddziałów i mnie w regionie podobno jeden z najlepszych lekarzy tutaj i mnie który za którymś razem sam mi już powiedział że ten szpital to po to żebym czuła się spokojniej ale tak na prawdę to nic więcej mi w szpitalu też nie mogę zrobić bo zarówno w domu jak i w szpitalu jestem obstawiona tymi samymi lekami i nic więcej się nie da albo ciąża silna i przetrwa albo niestety się to nie uda i jeszcze mi powiedział że organizm jest na tyle mądry ze sam podejmie decyzję o ile ciąża będzie zdrowa i silna to przy tych lekach które brałam No i oczywiście lezeniu organizm ja utrzyma a o ile jest to ciąża słaba chora to organizm ja usunie wtedy to bolało te słowa cholernie ale teraz z perspektywy czasu.... więc dziewczynki trzymajcie się mocno i wiem ze łatwo powiedzieć bo pół ciazy przeplakalam no ale starajcie się zamartwiac jak naj mniej bo to na prawdę nic nie da jeszcze raz przepraszam że się wtrącam powodzenia

Odnośnik do komentarza

~strawberry
Popieram przedmówczynię ;)

Jak dziś minął Wam dzień?
U mnie od wczoraj znów wymioty. Wyszło dziś słonko więc zdychałam z tym moim światłowstrętem ;/ zamieniam się w wilkołaka (z czarownicy) :D

Mój dzień jest bardzo ciekawy najpierw jem później zwracam i tak w kółko . Zna któraś dziewczyna przepis na mikstury z imbirem ? który niby pomaga w mdłościach

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3xzkr7q5zxpcx.png
https://www.suwaczki.com/tickers/w5wqtgf6cm6817gw.png

Odnośnik do komentarza

To że się wtracilam to nie dlatego bo chce namieszac ale dlatego ze sama wiem co to znaczy. Stałam i płakałam nad inkubatorem w ktorym leżała moja córeczka i modliłam się o to aby była silna i walczyła. A z opisów PRINCESSY nawet odrobiny zmartwienia wyczytać nie można. I tu nie można usprawiedliwiać- bo nie okazuje bo woli pisać o czymś innym. Ok ale w jej wpisach nie ma nawet wzmianki że się martwi. Chyba że o to że sie nudzić będzie. Tak widzę ją ja i inne osoby. Takie panny matkami być nie powinny i tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość strawberry

Dziewczyny!
Myślę, że Princessa mogłaby leżeć i ryczeć w poduchę jakby usłyszała diagnozę, np. odklejone łożysko czy inne świństwo. Jednak póki co, to chyba "tylko" plamienie. Więc dlaczego ma tracić nadzieję?
Jak Cię denerwują nasze wpisy, to nie czytaj, a już tym bardziej nie komentuj. Princessa ze swoim podejściem nie przejmowania się, na szczęście nie wchodzi w dyskusje, ale są inne dziewczyny, które się tym wkurzają. Ładnie to tak denerwować kobiety w ciąży?
Więcej luzu kobiety ;)
Zapraszamy do komentowania osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia.
Nie zapraszamy do robienia tzw. gównoburzy ;)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :)

Odnośnik do komentarza

Moj brat juz sobie maske zamowil antysmogowa. Ostatnio mi kolezanka wyslala ciekawa strone gdzie jest dziennie sterzenie smogu. Bylam zaskoczona bo nie mieszkam w pl od 3 lat dopiero i w ciagu tych 3 lat doszlo to do takiego stopnia ze boje sie leciec do krk na wakacji do rodziny. Zabawne jest to jak pisze codziennie w centrum krk zeby najlepiej poozostac w domu. I to ostrzezenie by nie wykonywac cwiczen fizycznych na powietrzu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)
U mnie plamienia jakby pomału ustępowały. Dawke duphastonu zmniejszyli do 3x dziennie. I w ogóle plamienia zmieniają kolor i gin powiedziała że muszę zostać do poniedziałku jeszcze w szpitalu. A w poniedziałek zrobi usg i sprawdzi czy jakiegoś krwiaka nie ma i to wszystko mi się tam oczyszcza pomału. I jeżeli będzie dobrze to wypisze mnie do domu.

https://www.suwaczki.com/tickers/atdcpx9ixw5d09qp.png

Odnośnik do komentarza
Gość strawberry

Princessa trzymam kciuki!

Ona88 wczoraj mąż i tesciowa zauważyli, że pokazał mi się brzuszek ciążowy. Po spodniach już od jakiegos czasu bylo ciasno :)

Jolablk, ja mam to zimą kiedy muszę jechać na Śląsk. Koło familoków nie da się przejść, żeby nie uwędzić sobie włosów ;/ na szczęście teraz mam świeżego luftu pod dostatkiem :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) Jak wejdę na forum to od razu nadrabiam po 10 stron :) Princessa cieszę się, że plamienia ustają. Ja miałam je w pierwszej ciąży, ale chyba ok 13 tygodnia się zaczęły. Brałam do końca ciąży luteinę 2x2 i magnez. Szyjka zaczęła mi się szybko skracać, skurcze od 18 tygodnia, brałam na nie fenoterol i strachu miałam że ho ho. Ilepłaczu, zamartwiania, dlatego bałam się drugi raz zachodzić w ciążę. A teraz jest inaczej niż w pierwszej ciąży. O wiele lepiej się czuję.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem38iikgm0azy6b.png
[url=http://www.suwaczki.com/]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...