Skocz do zawartości
Forum

Biżuteria - jaka marka?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość holly393

Nie polecam markowej biżuterii!!!! Na biżuterii etykietki widac nie bedzie, ale te większe firmy narzucaja bardzo wysokie marże na swoje produkty. O wiele lepiej i taniej będzie kupić biżuterię w mniejszych sklepach biżuteryjnych (szczególnie tych internetowych).

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o biżuterię to uważam, ze nie jest ważna firma a wykonanie i wygląd ;) W oczy rzuca się to jak dana błyskotka wygląda a nie jaką ma metkę ;) Ostatnio przy szukaniu prezentu dla przyjaciółki trafiłam na sklep internetowy [reklama usunięta] i jestem nim oczarowana ! mają na prawdę piękną biżuterię i w dodatku cenowo również wychodzi bardzo fajnie ;) Ja zdecydowałam się na łańcuszek z imieniem, bo jest to bardzo personalne a w dodatku ślicznie wygląda ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz w modzie jest delikatna biżuteria, celebrytki, delikatne kolczyki. Moja mama jest zawsze zachwycona tego typu prezentem. Szczególnie ważne są dla niej naszyjniki, ponieważ ma kompleks na punkcie blizny po usunięciu tarczycy. Operacja była 30 lat temu i blizny już nie widać, ale wciąż najbardziej lubi nosić coś pod szyją.

Odnośnik do komentarza

Raczej rzadko noszę biżuterię, ale jeśli już to kupuję w Aparcie (mam od nich obrączki) albo w Kruku. To takie sklepy, którym jednak możesz zaufać, są długo na rynku i mają spory wybór. Dodatkowo często znajdziesz u nich promocje, które są naprawdę bardzo korzystne. Zwłaszcza przy takich świętach jak Dzień Kobiet, Dzień Matki itd.

Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba biżuteria GIORRE- ze srebra bez niklu, pięknie i precyzyjnie wykonana. Dostępna w 4 wersjach kolorystycznych (złocenie i rodowanie) - czyli do wyboru, do koloru. Projekty z kryształami - to tylko oryginalne Swarovski (dodają certyfikat). A.. i jeszcze jeden plus - poszczególne produkty można wg własnego wyboru łączyć ze sobą, np. wybierasz charms i do niego łańcuszek na bransoletkę lub na naszyjnik. To taka modułowa biżuteria.

Odnośnik do komentarza

A ja nie jestem wierna jednej firmie. Nie kupuję biżuterii tylko jednej marki, ogólnie dziwne jest moim zdaniem trzymanie się jednego jubilera.  Wybieram po prostu to co mi się podoba. Unikam raczej biżuterii sztucznej bo jest moim zdaniem zbyt mało wytrzymala, wybieram raczej biżuterie srebrną, która jest znacznie lepszej jakości wykonania. 

Podobają mi się te z naturalnymi kamieniami. 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Sprawdź w takim razie https://www.jubiler-katowice.com/kategoria/bizuteria   Mają naprawdę oryginalne produkty najwyższej próby. Ja zamawiałam tam już kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Biżuteria elegancka, a jednocześnie niepowtarzalna i oryginalna. I cenowo też super, w dodatku wysyłkę realizują ekspresowo.

Edytowane przez Wiskas
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o damską biżuterię, żona nie ma ulubionej marki ale bardzo często kupuje ją na stronie https://eliza.pl/56-celebrytki, najczęściej biżuterię na prezent właśnie tam dla niej wybieram bo wiem, że bardzo lubi ten sklep. Ostatnio zamawiałem dla niej celebrytkę, pasowała do naszyjnika i bransoletki, które już miała. Można skompletować fajne zestawy a to bardzo ułatwia wybór prezentu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...