Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość agnieszka5g

Maomi prawdopodobnie w sobote bedziemy podpisywać umowe przedwstępna. Jesli chodzi o nasze miekszkanie to klamka zapadla bo podpisaliśmy przedwstepna na sprzedaz. Troche nam szkoda bo mamy fajnie urządzone ale dom to dom.Tez możemy go fajnie zrobic.
No to kochane trzymam kciuki za wasze 2 kreski! jeszcze kilka dni.

Odnośnik do komentarza

blondyneczko nigdy nie wiadomo :) moja bratowa też miała infekcje po każdym zajściu w ciążę zanim sie jeszcze o ciąży dowiedziała :) my nie trafiliśmy raczej w dni płodne więc też mam marne szanse :) najwyżej będziemy razem testować za miesiąc :)
agnieszka jak już kupicie dom i zasadzicie pierwsze drzewo to wtedy na pewno uda Ci się zajść w ciążę :)
atomka jak tam samopoczucie po odstawieniu tabletek?
renia 84 co u Ciebie?
kamyczku pisz co u Was słychać :) który masz dc?

Odnośnik do komentarza
Gość kamyczek 85

Maomi nie wiem który dc nie liczę ale gdzieś przed owu. Robię prawo jazdy obecnie wiec jak tylko dostane to wybieram się do kliniki. Mąż niestety narazie kierować nie może.
Maomi pamiętam ze tobie na cyklu z clo poszło piorunem. Widzisz ty o drugie juz się starasz a ja dalej w miejscu. Niedługo mojej stuknie 8 lat więc różnica byłaby spora.
Blondyneczka wy planujecie inseminacje?

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Kamyczku to powiedzenia na egzaminie! ja 10 lat temu robilam prawko i wiem jaki to stres.
Blodyneczka ile my jeszcze musimy zobaczyc tych jednych kresek nawet nie wiem co ci napisac...
u mnie sprawy sie troche skomplikowaly bylam u hematologa do którego jezdze jakieś 3 lata mam leukopenie za malo krwinek białych mowil mi ze to nie wypywa na zajscie w ciaze ale jak uslyszal ze jestem po 3 inseminacjach to mowil ze prawdopodobnie moj ukl hormonalny zaburza szpik ale ja do niego ze mam dobre wyniki hormonow on mowi ze nie zawsze musza wyjsc zle a cos moze sie dziac w organizmie. zalecil brac przez 2 miesiace jakis steryd na m... nie pamiętam. na przyrost bialych krwinek.
podjęliśmy decyzję ze zanim go zaczne brac pojdziemy na wizyte do klinki i wszystko mu opowiemy i wtedy moze sie dowiemy czy warto faszerowac sie sterydami. Wizyte mamy na 15 marca.

Odnośnik do komentarza

blondyneczko przykro mi :( a nie jest trochę za wcześnie na test? u mnie chyba jeszcze z 5 dni do okresu, a Tobie ile zostało?
kamyczku trzymam kciuki żeby udało Ci się szybko zdać :) nie wiadomo ile ja będę się starać o drugie, nigdy nie wiadomo. Ty pewnie też nie myślałaś że będziesz tak długo się starać, kto wie co mnie czeka.
atomka ja też nic nie czułam, aż do momentu w którym zobaczyłam że dostałam @ :)
agnieszka ja chyba też na Twoim miejscu skonsultowałabym branie tych sterydów na poprawę krwi z lekarzem z kliniki - nie wiadomo czy po sterydach nie poprzestawiają Ci się hormony i jak długo będziesz musiała czekać na efekty - zawsze dobrze jest poznać opinię drugiego lekarza :)
u mnie bez zmian, strasznie u nas wieje i pada więc siedzę dziś w domu z małą :(

Odnośnik do komentarza

Aga to nowe rzeczy u Ciebie wyszły. Ale faktycznie lepiej skonsultować to z lekarzem. A może akurat znaleźliście przyczynę niepowodzeń...A co do mojego negatywa to nic nie trzeba mówić bo to brak słów jest. Dowiedzilam się niedawno ze moje dwie znajome sa w ciazy i jak mój M dziś zobaczył.mój smutek to powiedział ze jak w tym cyklu będzie zielone światło do inseminacji to robimy i nie ma na co czekac :-)
Maomi moja @ ma termin coś koło niedzieli . Więc te 3 dni wcześniej jestem. A dodatkowo chyba zaczyna się pojawiać krew okresowa i tak mnie brzuch boli czasami ze do niedzieli powinna się zjawić @...

Odnośnik do komentarza

blondyneczko dobre i to że Twój mąż zaczął się pozytywnie nastawiać na inseminację - warto spróbować. Szkoda że nie udało się w tym cyklu, ale jak już zaczęliście konkretne działania w kierunku inseminacji to pewnie niebawem się uda :)
szkoda trochę tego starego forum na kafeterii, tam ciągle ktoś coś pisał i dołączały też nowe osoby, jakoś tak raźniej było w większej grupie, co rusz któraś testowała...

Odnośnik do komentarza

Maomi on wiedział ze nas to czeka ale jak lekarz wspomniał że można robić już w poprzednim cyklu to troszkę się wystraszył dlatego nie chciałam go zmuszać i powiedziałam że możemy poczekac kilka cykli tym bardziej ze lekarz powiedział ze nie ma problemu bo mam dużą rezerwę jeszcze więc nic się nie stanie jak powalczymy naturalnie. Tym bardziej ze wiem że dla niego oddanie nasienia to jest najgorsze co może być hehe więc cieszę ze temat inseminacji w tym cyklu wyszedł od niego. :-)
a co do kafeteri to można założyć nowy temat tam. Bo on się zaczyna wieszać dopiero od pewnego momentu. Więc jak się powiesi znów to założymy nowy albo wrócimy tutaj:-) jakby któraś założyła to wklejejcie link i zmieniamy forum:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...