Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Aga super że jesteś, czekamy na reszte dziewczyn bo na kafeteri wogóle nie da się spokojnie pisac bo ciągle się zacina :/ a czekać pół dnia aż się post doda to można oszaleć.
A co indeminacji to w zasadzie jesteśmy zdecydowani, tylko teraz czekam aż moj M zrobi badania żebym miała z czym pójsc do kliniki.
Wyczytałam że wit D również jest mega potrzebna przy płodności męskiej... wiec moj M też zaczyła łykać ze mną :)

Odnośnik do komentarza

Ja Was rowniez poczytuje i trzymam kciuki za Was :-*
Aga,stres nie pomaga. Ja sobie odpuscilam totalnie przy trzeciej. Bylam pewna,ze nic z tego. Zajelam sie planowaniem tego,czego nie chcialam robic,bo moze sie uda. I pomoglo mi to.
Xxx
Blondyneczko,ale Twoj maz uparty. Jak pojdziecie do kliniki,to i tak bedzie musial zrobic to badanie. Gdyby zrobil szybciej,to moglby juz suplementowac witaminy,jezeli wyniki bylyby nie najlepsze. Moze przed ta owulacja sie uda zrobic badanie. Dorwij go zaraz po okresie i za trzy dni na badania :-)

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

mialam nie myslec i sie jakoś trzymac tego i mi sie udawalo do wczoraj jak na urodzinach szwagra nasza wspolna znajoma oznajmila ze jest w ciąży. Nawet nie wiecie jak z trudem trzymalam zeby sie nie rozplakac. bylo mi tak smutno. Ciesze sie ze im sie udalo ale zarazem zadaje sobie pytanie kiedy ja bede tak szczesliwa.
Dzis 8 dni po IUI wiec czekam. Test pierwszy zrobię w sobote moze by juz cos wyszlo. Chociaz objawów nie mam jakos szczególnych. Wiec się nie nastawiam. A co tam u was ktos moze zbliza sie do terminu ?

Odnośnik do komentarza

hej :)

ja również się melduję :) czytam Was cały czas, ale nic się u mnie raczej nie dzieje więc nie mam o czym pisać :) odstawiłam tabletki we wrześniu, ale okres jeszcze się nie pojawił, może uda się jakimś fartem zajść w ciążę, a jak nie to przestanę małą karmić piersią od stycznia i może wtedy coś się ruszy :) ostatnio mam bóle w okolicy jajników podczas seksu i nie wiem czy to jakieś zmiany hormonalne, czy może jakieś torbiele mi się porobiły. Poczekam jeszcze spokojnie i zobaczę co się będzie działo :) mam nadzieję że posypią się pozytywne testy na święta :) trzymam za Was wszystkie kciuki i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza

Czesc Kochane! Caly czas Was podczytuje i bardzo, bardzo mocno trzymam kciuki:* Aga Trzymaj się, wiem, ze takie informacje bola strasznie :( Ale Wam sie uda, wierze w to mocno! Blodyneczko Wam tez, bo komu jak nie Wam! Tak dzielnie walczycie! Zbliżają się Swięta, tak bardzo bym chciała, żebyście wszystlie maialy ten wymarzony prezent, ale coz, wiem dobrze jakie jest zycie. Mimo wszystko bardzo mozcno Wam kibicuje!
Ja rok temu o tej porze jezdzilam po lekarzach i balam sie o zycie i zdrowie mojego okruszka w brzuchu, a Maly ma dzis juz 7 miesiecy i zaczyna zwiedzac dom:)
Jestem z Wami caly czas! Caluje Was mocno!

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Ja tez serdecznie dziękuję wam dziewczyny za wsparcie dobrze ze jestescie. Ile jeszcze nam bedzie przejść zeby w koncu ucalowac swoje wyczekane dziecko tego nikt nie wie ale coz muszę miec nadzieję i nie mogę sie poddac.
Jak tam prezenty kupione? ja dopiero sie wybieram.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

No ja właśnie wczoraj kupilam prezenty ale nie wszystkie. Szczerze to nie lubie za bardzo tego robić co prawda lubie zakupy ale moze niekoniecznie świąteczne.
Ja mam jeszvze 5 dyżurów w pracy ostatni 22ego i wtedy wolne do konca roku. Wiec mam nadzieje ze tez odpoczne.

Odnośnik do komentarza

Blondyneczko ja zakładałam poprzednie forum, bo też się zawieszało i zaraz były dwie kreseczki, więc teraz pora na Ciebie.
Wszystkim życzę tych wymarzonych prezentów. Aga trzymaj się, niedługo Ty będziesz ogłaszać tą radosną nowinę.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Amimi testuje jutro rano. 4 dni za szybko jak mi gon karze ale 2 dni przed okresem. Ogólnie bola mnie piersi sa nabrzmiale i jestem cala jak balon. Zdaje sobie sprawe ze to moze byc przez dupka ale poprzednim razem nie czulam sie az tak. Co do jakis boli to sa jajnika i czasem czasem lekkie okresowe a wczoraj np zakulo mnie w macicy. Ale wiecie to równie dobrze moze byc na okres bo tak czasem mam. Wiec nie nastawiam sie i czekam do testu. A potem do @.
Dziękuję ze pytacie o mnie jestescie kochane.
Atomka nontal bardzo bardzo bym chciała podzielic się ta radosna nowina. Najbardziej chyba z rodzicami moimi bo znaja nasz problem i cierpliwie czekaja na wnuka.

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszka5g

Zrobiłam rano test oczywiscie uznaje go jako nageatywny. Ale pierwszy raz sie spotkalam z tym ze kreska c jest rozowa a kreska T wyszla biala na rozowojasnym tle. Moze to biale to miejsce ktore powinno sie zabarwic mial.ktoś tak z was?
Pozostaje mi czekac do wtorku to wtedy planowany test od lekarza nede robic ale wydaje mi sie ze znowu sie nie udalo

Odnośnik do komentarza

Aga a może powtórz test... bo faktycznie dziwna sprawa bo to kreska powinna być różowa a nie tło :-/
A mój M dzisiaj rano zawiózł nasienie do badania i juz mamy wyniki;-)
Powiem szczerze ze się poprawily wyniki ... Ale spadła troszkę ilość pemnikow ale może to być zasługą tego ze dowozil nasienie a nie oddał na miejscu bo było 40mln/ml a jest 28mln/ml, a w całości nasienia było 53mln. za to ilość prawidłowych jest 3% a było 2%.. konsystencja idealna, ciągłość super a była z tym masakra . Ruch postepowy był 17% , szybki 7%, a jest 23% i szybki 11%. Agregacja nadal jest dość duża bo aż 40% i na to nie mam pomyslu:-/
więc ogólnie porównując wyniki są lepsze :-)

Odnośnik do komentarza

blondyneczko ciesze sie bardzo ze wyniki Twojego meza sie poprawily :) zawsze to jakis krok do przodu :)
agnieszka nie poddawaj sie jeszcze, moze jest za wczesnie na test, powtorz go za kilka dni i nie trac wiary :)
Evi, nitkaa, atomka, doris witajcie :) zycze zdrowka dla Was i maluchow i mam nadzieje ze szybko do nas wrocicie jako staraczki :)
u mnie bez zadnych zmian i nowosci, odstawie mala po swietach i bede czekac na pierwszy okres po porodzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...