Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Rodzina Treflików"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Znacie rodzinkę Treflików? Jeśli tak, to z pewnością ucieszycie się z naszego konkursu, a jeśli nie, to na pewno polubicie tę przyjazną rodzinę :-)

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodzimy aż 10 zgłoszeń! Do wygrania zestawy pięknych puzzli od marki Trefl:

https://i.wpimg.pl/O/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2016/12/07/trefliki-bd0907b657d41af6b81a876e4610a0f69217aea4.png

Zadanie konkursowe:
Przygotuj wspólnie ze swoim dzieckiem puzzle i pokaż nam ich zdjęcie, dodając je na forum w tym wątku konkursowym.

Konkurs trwa do 21 grudnia 2016 roku do północy. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy wyniki!

Powodzenia :-)

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Odnośnik do komentarza

Nasza wersja puzzli to oczywiście układanka lubianej przez moje dzieci (Martyna- 9 lat, Mikołaj -4 lata) rodzinki Treflików. Jest dość łatwa w ułożeniu, bo powstała z myślą o młodszych. A powstała z kolorowego papieru, z którego wycięliśmy poszczególne elementy każdej z Treflikowych postaci:mamy, taty, Treflika i Treflinki. Tak z pozornej kupki ścinków powstaje wesoła Treflikowa rodzina :)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53053.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53054.jpg

Odnośnik do komentarza

Oto nasze puzzle wykonane z drewnianych szpatułek. Pierwszym krokiem wykonania jest sklejenie taśmą klejącą szpatułek, aby nam się nie przesuwały. Wycięliśmy i pokolorowaliśmy obrazek. Następnie nakleiliśmy go na drewniane szpatułki. Później rozcięłam go i tak powstały puzzle. Dodatkowo je ponumerowaliśmy, aby powtarzać sobie liczby :) Widoczne puzzle z wizerunkiem pieska samodzielnie wykonał mój synek (ja tylko je pocięłam). Brokat oczywiście musiał być ;)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53248.jpg

Odnośnik do komentarza

3,5-letnia Dominika bardzo lubi puzzle. Na fotografiach jej praca. Najpierw narysowała obrazek przedstawiający ją samą, jej siostrę, jej lalę oraz konika. Następnie z pomocą mamy nakleiła rysunek na tekturkę. Wycięłyśmy kształt naszych puzzli. Obrysowałyśmy je na drugiej kolorowej kartce naklejonej na tekturkę. Następnie obrazek został pocięty na siedem części. Każda z nich została obrysowana. Dzięki temu mamy puzzle z "ramką". Choć nasza praca to tylko siedem części układanki, to Dominika może się pochwalić, mimo młodego wieku, umiejętnością składania puzzli składających się z nawet 60 elementów.

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53386.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53387.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie! I już ogłaszamy zwycięzców! :)

wiesia-2
mag0
MamaiAmelka
testolandia
mamaG
Tecia
kaes83
Ania_87
Dorota S.
czarnamamba

GRATULUJEMY!!!

Teraz czekamy na Wasze adresy i numery telefonów pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...