Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Mama Miesiąca - Grudzień 2016"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

czas na nową edycję konkursu na Mamę Miesiąca :-) Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału, szczególnie, że tym razem do wygrania jest Laktator manualny Philips Avent SCD330:

https://i.wpimg.pl/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2016/12/01/scf330-7-5f9645bafcecabb3a0bf3aa055c959eb1dc1f12f.jpg

Laktator manualny Philips Avent SCD330 charakteryzują się wyjątkową konstrukcją, która sprawia, że mleko z piersi trafia bezpośrednio do butelki lub pojemnika, nawet jeśli siedzisz prosto. Oznacza to, że możesz siedzieć wygodniej podczas używania laktatora i nie musisz pochylać się do przodu. Wygodna pozycja i odprężenie podczas odciągania pokarmu w naturalny sposób sprawiają, że mleko łatwiej wypływa. Laktator ma niewielkie rozmiary i umożliwia łatwą obsługę jedną ręką.

Zasady konkursu:
Zgłaszacie siebie lub inną mamę (też przyszłą mamę) do konkursu poprzez napisanie w wątku konkursowym, dlaczego dana kandydatka zasługuje na miano Mamy Miesiąca, czyli opisując jakie zachowanie, sytuacja, osiągnięcie (nie tylko rodzicielskie) lub nawet inspirujące słowa uważacie za najważniejsze w ciągu ostatniego miesiąca i dlaczego. Tatusiów również zachęcamy do zgłaszania! Możecie zamieścić więcej niż jedno zgłoszenie, jednak każde musi dotyczyć innej kandydatki.

Chcemy, abyście pomogli nam w wyłonieniu zwycięzcy! Piszcie, które zgłoszenia podobają Wam się najbardziej. Weźmiemy Wasze głosy pod uwagę podczas wyboru laureatki.

Konkurs trwa przez cały miesiąc, więc do 31 grudnia 2016 roku. Jego wyniki ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Życzymy powodzenia i zapraszamy do udziału!

Regulamin konkursu

Odnośnik do komentarza

Analizując wszystkie osoby które mnie otaczają największym autorytetem dla mnie jest moja mama. Każdego dnia stara się zapewnić mi dobre warunki do życia. Dzięki niej jestem na tym świecie i jej zawdzięczam wszystko. Stara się ona wychować mnie jak najlepiej potrafi. Obdarza mnie miłością i ciepłem. To mama pokazuje mi najciekawsze zakątki świata i uczy mnie życia. Choć wiele osób szydzi sobie ze swoich matek, ja nadal ją kocham i nie przestanę. Matka powinna być dla każdego jedną z najważniejszych osób w życiu, bo poświęciła nam swoje nie oczekując nic od nas. W wielu ciężkich chwilach jest zawsze przy mnie, jak dobra przyjaciółka. Mimo wielu kłótni, wiem, że nie poradziłabym sobie bez niej. Sądzę, że wiele kobiet chciałoby być tak wspaniałą osobą jak ona. Szanuje ją i pragnę by zawsze była przy mnie. Moja mama jest prawdziwym wzorem do naśladowania, zarówno dla młodych matek jak i dla mnie.
+ jest babcią jak i mamą na medal mojej córci , która ma 4 miesiące <3

monthly_2016_12/konkurs-mama-miesiaca-grudzien-2016_52952.jpg

Odnośnik do komentarza

Mama Miesiąca - Grudzień 2016...hmmm, przecież tu mowa o każdej z Mam w tym okresie w roku! Nie jestem w stanie wybrać tej jednej którą chciałabym wyróżnić w szczególności bo moim zdaniem każda zasługuje na peany na swoją cześć! Zarówno moja własna Mama jak i moje koleżanki już Mamy :) Kto jak nie One potrafią biegać za swoim dziećmi, jednocześnie załatwiając przez telefon sprawy służbowe, gotować obiad dla całej rodziny i ba... nie zapomnieć przy tym o szale bożonarodzeniowych przygotowań! Grudzień to piękny czas przeznaczony na rodzinne spotkania i świętowanie przy choince i suto zastawionym stole. A to wszystko przeważnie dopilnowują właśnie Mamy!
Sama jestem w 27 tygodniu ciąży i to już ostatni mój grudzień jako nie Mama. Muszę się przyznać, że nie mogę się już doczekać mojego pierwszego grudnia zwariowanych świątecznych przygotowań kiedy rodzina będzie w komplecie z naszą córeczką u boku! Ale na to przyjdzie mi jeszcze poczekać cierpliwie parę miesięcy ;)
A teraz do wszystkich mam: Jesteście wielkie, każdy miesiąc należy do Was, Mamy rządzą cały rok!!!

Odnośnik do komentarza

Mimo, że jestem już dorosła i sama niedługo zostanę mamą to chciałabym podać kandydaturę mojej mamy.
Mamy wróżki, czarodziejki, bajarki.
Mamy mruczącej na prędce wymyślone kołysanki.
(a obecnie tworzącej nowe dla jeszcze nie narodzonego, jak mówi, Bubula)
Mamy, która ma w sobie dużo dziecięcej wiary i radości, którą cały czas emanuje a innych usiłuje nią zarazić.
Mamy, która maluje obrazy przenoszące w świat energii i fantazji.
Mamy, która potrafi ugotować ogórkową, przytulić, upiec ciasto....
po prostu być.

Moja mama nie jest tylko mamą miesiąca.
Moja mama jest mamą każdego miesiąca, w każdym roku.
Moja mama jest mamą całego życia!

Odnośnik do komentarza

Nasz tatuś Arek nie jest sportowcem,
nie pływa statkiem, ani parowcem
lecz złoty medal przyznać mu muszę!
Bo nasz tatusiek ma złotą duszę!
Nasze maluchy go ubóstwiają,
i mnóstwo frajdy z zabaw z nim mają.
Nie zamienimy go na innego,
bo gdzie znajdziemy tatę lepszego?
Kilka dni temu szepnął nam skrycie,
że bez nas smutne byłoby życie.
Łezka się zakręciła w mym oku,
bo mam najwspanialszego człowieka u boku!
A na dodatek, powiem w sekrecie,
tata gotuje najlepiej na świecie!

monthly_2016_12/konkurs-mama-miesiaca-grudzien-2016_53137.jpg

Odnośnik do komentarza

Znam pewną mamę, która zasługuje na miano "Mamy Miesiąca - Grudzień 2016". Niedawno urodziła córeczkę, której mimo wielkich chęci nie mogła od początku karmić naturalnie. Jednak jest osobą tak waleczną i ma tyle samozaparcia w sobie że mimo przeciwności losu spełniła swoje marzenie. Walczyła dla niej i dla siebie, teraz karmi piersią i jest szczęśliwą mamą. Zgłaszam ją do konkursu, ponieważ jest dla mnie inspiracją, że zawsze trzeba walczyć i nie można się poddawać tak jak ja się poddałam po dwóch miesiącach karmienia, czego teraz żałuję. Wiem, że gdybym wcześniej miała takie wsparcie i taką wiedzę jak mam teraz, zrobiłabym wszystko żeby móc karmić swojego synka. Dzięki niej to zrozumiałam.

Odnośnik do komentarza

Naszym typem mamy miesiąca jest nasz TATUŚ. Bo dla dziecka mama=tata. Oboje są tak samo ważni. Kogo ujrzały małe oczka naszej Anastazji gdy po raz pierwszy się otworzyły? Właśnie tatę :) jak widzę ich razem wiem że jest to największa miłość na świecie. Bezwarunkowa. I właśnie ten nasz kochany tatuś jest zawsze gdy tego potrzebujemy:
-Od pierwszych dni kiedy jeszcze nie mogłam za wiele się zajmować maleńką On robił wszystko co trzeba. Przebierał, przewijał.
-Mnie wspierał przy karmieniu, gdy nie raz była ochota żeby zrezygnować, bo boli bo jest się zmęczonym ale ciepłe słowa i cierpliwość tatusia pomagały.
-Gdy córeczka jest przeziębiona a ja panikuje mąż zawsze zachowuje zimną krew
-Gdy jeździmy na pobieranie krewki to on zagaduje Nastusie i maleńka nawet nie wie kiedy a już po sprawie
-I oczywiście wspólne wygłupy- dla dziecka bezcenne ;D
I właśnie ten nasz Tatuś jest naszym typem tatusia miesiąca-grudzień 2016, a dla nas typem najlepszego tatusia przez całe życie :)

Odnośnik do komentarza

Dla odmiany spróbuje przekonać, że na miano mamy miesiąca a także na miano mamy, dla której niezbędna byłaby główna nagroda w Pastwa wspaniałym konkursie. Jestem mamusią córeczki z lipca, tak więc moja mała ma już 5 miesięcy. Wszyscy wiemy jak ważne i zdrowio-dajne jest karmienie piersią przez co najmniej pierwszy rok życia maleństw. Tak więc wracając już niedługo do pracy chciałabym zapewnić córeczce najlepszą rzecz, którą wyłącznie ja mogę ją obdarować. Na uzyskanie miana mamy miesiąca być może wystarczy to, że cieszę się z tego, że mogę cały swój czas poświęcić dziecku, mimo tego, że uwielbiam swoją pracę, z której musiałam zrezygnować, uwielbiać jeść pyszne, niezdrowe rzeczy o których trzeba całkiem zapomnieć (może to i lepiej;) i pierwszy raz w życiu spędzam tyle czasu w domu. Miłość i uśmiech mojej malutkiej wynagradza mi jednak wszystko.

monthly_2016_12/konkurs-mama-miesiaca-grudzien-2016_53578.jpg

Odnośnik do komentarza

Moim typem "Mama miesiąca- Grudzień 2016 jest moja mama. Osoba, która zawsze jest moim wsparciem, w każdej, ale to w każdej sytuacji mogę na niej polegać. Bo któż lepiej wie co dla mnie dobre? Mama jest bez wątpienia najważniejszą i najukochańszą osobą w moim życiu. Miłość swą okazuje nam poprzez trud, poświęcenie i troski.
Oprócz tych cech mama posiada jeszcze wiele innych,
jak np. pracowitość, zaradność. To ona zawsze daje sobie radę z rozwiązywaniem najtrudniejszych zadań. To właśnie Ona dbał o cała siódemkę mojego rodzeństwa, kiedy tata pracował. To właśnie Ona był przy mnie, gdy bolał Mnie brzuch, gdy zaczynałam ząbkować czy jak wkraczałam w dorosłe życie.. Sama będę mamą i zrobię wszystko, żeby być taka jak Ona i być wsparciem i wzorem dla swoich dzieci. :-)

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochani w Nowym Roku!

Pełni zapału, energii i postanowień rozpoczynamy kolejny rok - już 2017! A Wam życzymy powodzenia we wszystkich dziedzinach życia i duuuużo uśmiechu i miłości każdego dnia :-)

Czas biegnie nieubłaganie, więc już ogłaszamy wyniki konkursu :-)

Konkurs na Mamę Miesiąca Grudnia 2016 wygrywa Viola3231!

Serdecznie gratulujemy!

Pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl czekamy na dane adresowe i numer telefonu od zwycięzcy. W temacie wiadomości należy wpisać nick oraz nazwę konkursu.

Już niedługo kolejny konkurs :-) Obserwujcie nas!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...