Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ineeska

Sierpniowe mamusie 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam sobie teraz ( szukając info nt. wagi dziecka w 32 tyg- 1500-1900 gram) na Kafeterii wątek na którym laska po wpadce żali się,ze w 32 tygodniu już nie umie wytrzymać i gniecie brzuch, żeby szybciej urodzić- najlepiej dziś!! Wątek z 2013 roku a ja sie poryczalam, make up do giną szlag trafił, Gnojowa jedna , jakbym taka złapała za skali to bym zdarla do żywego, jeszcze napisała,ze zagniatać a to dziecko cały czas i tak się rusza.... Jezu, zachowaj tu spokój, no rozszarpalabym.
Dobra , od dziś wchodzę tylko na nasze forum, bo ten internet to teraz ponad moje siły:(

Gina mam o 15, dam znać później. Oczywiście biegunka stresowa od rana:(
Głupia baba że mnie, im starsza tym glupsza... nie potrafię opanować strachu o Jaśka mojego a na cc to chyba od 3 dni będę dygotac....
Coś na uspokojenie chyba muszę, meliske może....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzimy, fajne i ciekawe hobby:)
Napisze Ci miasto ale jak już będziemy na prywatnym, bo już i tak tyyyle tutaj wyspiewalam,ze pozostaje mi nadzieja że nikt z bliskich znajomych nie skojarzy a jak podam miasto to, wiesz sama:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Axam jak ja dorwiesz to i ja pomogę!! Masakra jakaś, ja omijam inne fora jakoś się przyzwyczaiłam do naszego parenting'a:)
Meliske myślę możesz pić spokojnie i od razu daj znać co tam u Jasia ;)

Lex udanych zakupów:)

Wodzik ciekawe zainteresowanie ;) dla mnie to zupełna nowość;) co prawda na maturze zdawałam historię ale tylko dlatego że miałam możliwość wyboru a wiedziałam że matematyki nie zdam a historię jakoś się udało:))

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3uay3nci3hh85.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmhpfq2uu94.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Axam ta laska jakaś nie normalna żeby chcieć urodzić 32 tygodniu to tu człowiek się oszczędza aby przynajmniej do 37 tygodnia dociagnac a ta brzuch ugniata masakra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja przesylam pare zdjec z placu boju :)
Itta ja tez z poludnia.
Z tym instynktem tez sie boje uwielbialam sie zajmować coreczkami rodziny i znajomych, ale zawsze wiedzialam ze w momencie kryzysu czyt. Placzu oddaje rodzicom. A własny syn troszke troszke przeraza na razie :)

monthly_2017_06/sierpniowe-mamusie-2017_58002.jpg

monthly_2017_06/sierpniowe-mamusie-2017_58003.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jaz59q0yo.png

l22nt5od5q8zadbv.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8bb5210224.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie usiadłam na spokojnie i zakładam grupę zamknięta jak skończę to napiszę :)

Cora dziękuję za wiadomosc i pomoc bo nie mogłam tego właśnie znaleźć :)

https://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhm97um47xs.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qq87io4pu3yiw551.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc dziewczyny :)

Poczytywalam Was caly czas, a teraz mam chwilke zeby napias..

Axam, trzymaj sie i koniecznie daj znac po wizycie .. trzymamy kciuki za dobre wiesci :)
Przerazila mnie historia tej panny co brzuch gniotla, masakra jakas.. czlowiek dba o siebie i uwaza, jakas smarkula pewnie, bo nie sądzę by dorosla kobieta tak sie zachowywala.. :/

Lex, udanych łowów!! :) daj znać czy udało się coś kupić :)

Natha, jak ostatnio mojej 3 latce powiedziałam, że nie jestem jej służącą - też chciała żebym jej coś z pokoju przyniosła, to powiedziała, że jestem jej i taty :/ kilka dni później, jak chciałam coś od niej, to powiedziała, że ona nie jest służącą tylko córeczką :D

Olka, ja też nic nie mam :) tylko ciuchy po córce.. dobrze, że drugie bobo to też córa, bo bym miała kilka bodziaków..
Po wypłacie jade po rzeczy .. dla siebie i maluszka.. to co najpotrzebniejsze.. nawet do meża dzisiaj mówiłam, że mam kontrolne echo serca 20.07 i się zastanawiam czy dotrwam w dwupaku do tego terminu.. widzę, że on też coraz bardziej świadomy tego jak nie dużo czasu zostało.. :)

Nataszka, czekamy na wiesci jak uda Ci się zrobić utajnioną grupę. :)

Lex, dasz radę, każda z nas kiedys miała pierwsze dziecko albo właśnie teraz się go spodziewa :) nauczysz się "obsługi" maluszka prędzej niż Ci sie wydaje..
Ja chyba przy drugim mam więcej obaw niż z pierwszym.. wtedy mogłam spać jak mała spała .. a teraz - niemowlak i 3 latka, może być ciekawie ..
Przetrwamy wszystko !! :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po wizycie. Jasiu waży 1725 gram, termin planowej cc wyznaczony na 25.07, wiec jeszcze 7 tygodni przede mną. Gin mi powiedziała,ze najlepiej jest dotrzymać dziecko tak 7 dni przed terminem, ufam jej w 100%, więc będę trzymać:)
Dała mi tel do szpitala,żeby za 2 tyg zadzwonić i umówić się na konkretny dzień.
Ale, główką jest już w dół, parę dni temu co pisałam że mi się tak obraca to rzeczywiście się ustawił... Dla mnie to niezbyt dobrze, no ale cóż- natura...
No i na usg moja blizna już jest bardzo cienka:/
Lekarka kazała mi więcej leżeć, żeby nie rozciągać tamtego miejsca no i mam zakaz podnoszenia czegokolwiek, kucania i że schylaniem muszę ostrożnie... No i zaczęły się zakazy i nakazy:///
Zero plewienia, przykucania przy malej itd...

Tętno 129 ud/ min, mam więcej pić. Powiedziała mi że tętno nie jest złe ale poprawi się jak będę miała bardziej nawodniony organizm.

Także Nataszka, trzymaj że mną solidarnie Malutką , please.....:)

GBS zrobi mi wymaz 03.07, bo wtedy mam też następną wizytę. Późniejsze będą częściej.

Dodam jeszcze zdjęcie z usg buźki Jasia ale to już może ma tajne. O ile nie dostanę:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mama, no ja właśnie z telefonu weszłam tak ,ze nacisnelam na ten " tekst linka" i mnie przeniosło- od razu. No i teraz jak chciałam wejść to najpierw na stare forum i tym przejściem znowu tutaj. Muszę obcykac jak wchodzić sprawniej:) może właśnie tym całym tekstem od Nataszki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...