Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałam sobie teraz ( szukając info nt. wagi dziecka w 32 tyg- 1500-1900 gram) na Kafeterii wątek na którym laska po wpadce żali się,ze w 32 tygodniu już nie umie wytrzymać i gniecie brzuch, żeby szybciej urodzić- najlepiej dziś!! Wątek z 2013 roku a ja sie poryczalam, make up do giną szlag trafił, Gnojowa jedna , jakbym taka złapała za skali to bym zdarla do żywego, jeszcze napisała,ze zagniatać a to dziecko cały czas i tak się rusza.... Jezu, zachowaj tu spokój, no rozszarpalabym.
Dobra , od dziś wchodzę tylko na nasze forum, bo ten internet to teraz ponad moje siły:(

Gina mam o 15, dam znać później. Oczywiście biegunka stresowa od rana:(
Głupia baba że mnie, im starsza tym glupsza... nie potrafię opanować strachu o Jaśka mojego a na cc to chyba od 3 dni będę dygotac....
Coś na uspokojenie chyba muszę, meliske może....

Odnośnik do komentarza

Axam jak ja dorwiesz to i ja pomogę!! Masakra jakaś, ja omijam inne fora jakoś się przyzwyczaiłam do naszego parenting'a:)
Meliske myślę możesz pić spokojnie i od razu daj znać co tam u Jasia ;)

Lex udanych zakupów:)

Wodzik ciekawe zainteresowanie ;) dla mnie to zupełna nowość;) co prawda na maturze zdawałam historię ale tylko dlatego że miałam możliwość wyboru a wiedziałam że matematyki nie zdam a historię jakoś się udało:))

https://www.suwaczki.com/tickers/zem3uay3nci3hh85.png
https://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmhpfq2uu94.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :)

Poczytywalam Was caly czas, a teraz mam chwilke zeby napias..

Axam, trzymaj sie i koniecznie daj znac po wizycie .. trzymamy kciuki za dobre wiesci :)
Przerazila mnie historia tej panny co brzuch gniotla, masakra jakas.. czlowiek dba o siebie i uwaza, jakas smarkula pewnie, bo nie sądzę by dorosla kobieta tak sie zachowywala.. :/

Lex, udanych łowów!! :) daj znać czy udało się coś kupić :)

Natha, jak ostatnio mojej 3 latce powiedziałam, że nie jestem jej służącą - też chciała żebym jej coś z pokoju przyniosła, to powiedziała, że jestem jej i taty :/ kilka dni później, jak chciałam coś od niej, to powiedziała, że ona nie jest służącą tylko córeczką :D

Olka, ja też nic nie mam :) tylko ciuchy po córce.. dobrze, że drugie bobo to też córa, bo bym miała kilka bodziaków..
Po wypłacie jade po rzeczy .. dla siebie i maluszka.. to co najpotrzebniejsze.. nawet do meża dzisiaj mówiłam, że mam kontrolne echo serca 20.07 i się zastanawiam czy dotrwam w dwupaku do tego terminu.. widzę, że on też coraz bardziej świadomy tego jak nie dużo czasu zostało.. :)

Nataszka, czekamy na wiesci jak uda Ci się zrobić utajnioną grupę. :)

Lex, dasz radę, każda z nas kiedys miała pierwsze dziecko albo właśnie teraz się go spodziewa :) nauczysz się "obsługi" maluszka prędzej niż Ci sie wydaje..
Ja chyba przy drugim mam więcej obaw niż z pierwszym.. wtedy mogłam spać jak mała spała .. a teraz - niemowlak i 3 latka, może być ciekawie ..
Przetrwamy wszystko !! :) :) :)

Odnośnik do komentarza

Jestem po wizycie. Jasiu waży 1725 gram, termin planowej cc wyznaczony na 25.07, wiec jeszcze 7 tygodni przede mną. Gin mi powiedziała,ze najlepiej jest dotrzymać dziecko tak 7 dni przed terminem, ufam jej w 100%, więc będę trzymać:)
Dała mi tel do szpitala,żeby za 2 tyg zadzwonić i umówić się na konkretny dzień.
Ale, główką jest już w dół, parę dni temu co pisałam że mi się tak obraca to rzeczywiście się ustawił... Dla mnie to niezbyt dobrze, no ale cóż- natura...
No i na usg moja blizna już jest bardzo cienka:/
Lekarka kazała mi więcej leżeć, żeby nie rozciągać tamtego miejsca no i mam zakaz podnoszenia czegokolwiek, kucania i że schylaniem muszę ostrożnie... No i zaczęły się zakazy i nakazy:///
Zero plewienia, przykucania przy malej itd...

Tętno 129 ud/ min, mam więcej pić. Powiedziała mi że tętno nie jest złe ale poprawi się jak będę miała bardziej nawodniony organizm.

Także Nataszka, trzymaj że mną solidarnie Malutką , please.....:)

GBS zrobi mi wymaz 03.07, bo wtedy mam też następną wizytę. Późniejsze będą częściej.

Dodam jeszcze zdjęcie z usg buźki Jasia ale to już może ma tajne. O ile nie dostanę:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...