Skocz do zawartości
Forum

Czy wasze dzieci umiały coś przed przedszkolem?


kasiula56

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się czy to źle, że dziecko coś umie więcej od rówieśników? myślałam że te czasy już minęły wszyscy równo nikt się nie wyróżnia, ale dziś w przedszkolu usłyszałam że moje dziecko zadania w kartach pracy robi 3x szybciej niż pozostałe dzieci jest wyćwiczone i że szkoda zatkało mnie nie wiedziałam co powiedzieć siedze w pracy i myśle czy ze mną coś nie tak czy z tą "panią" nigdy nie ćwiczyłam swojego dziecka a jest prawdą że dużo umie bo zawsze lubił się bawić w zabawy edukacyjne nie rozumiem tylko czemu to "szkoda" .........

Odnośnik do komentarza

Nie, to nie jest źle i nie daj sobie tak wmawiać ;) Może przedszkolance byłoby wygodniej gdyby Twoje dziecko nie umiało, bo wtedy nie nudziłoby się na zajęciach i nie musiałaby poświęcać mu dodatkowej uwagi. Kiedyś czytałam, że najlepiej jest uczyć jak najmłodsze dzieci różnych rzeczy - nawet jakiegoś prostego zapamiętywania, bo twedy mózg najszybciej się rozwija. Sama też próbuję bawić się z moją 4-letnią córką w różne edukacyjne zabawy, dzięki temu w przedszkolu dobrze sobie radzi i szybko zapamiętuje wszystko ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...