Skocz do zawartości
Forum

Polocard/Acard w ciąży.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie mamusie :)

Piszę do Was ponieważ trochę się martwie.
Byłam dzisiaj na wizycie 16tydz5dni lekarz zbadał mnie stwierdził, że z szyjką wszystko dobrze. Potem zrobił USG; powiedział, że jest dobrze i się wszystko zgadza. Ale ze względu na to, że mam częste bóle pleców i czasem zdarza się pobolewać mnie podbrzusze jak na okres tylko lżej dostałam do brania Magne B6 dwa razy po dwie tabletki i właśnie Polocard 75mg raz dziennie. Mam tyle wątpliwości co do tego leku, lekarz powiedział, że to na te moje bóle, a dzidziusiowi nic się nie stanie..

Czy któraś z Was brała ten lek będąc w ciąży?

Odnośnik do komentarza

ladyMaja ja bralam ale od poczatku ciazy do chyba 16tyg mnie lekarz zalecil z powodu wczesniejszego poronienia(tlumaczyl ze ten lek rozrzedza krew i maluszkowi bedzie lepiej sie rozwojac).Do tego jeszcze mialam luteine wlasnie na podtrzymanie ciazy.Takze lek calkowicie bezpieczny ale czy pomoze na bol podbrzusza to niewiem mnie jak bardzo bolalo to bralam nospe i odpoczywalam.

Odnośnik do komentarza

ladyMaja ja bralam ale od poczatku ciazy do chyba 16tyg mnie lekarz zalecil z powodu wczesniejszego poronienia(tlumaczyl ze ten lek rozrzedza krew i maluszkowi bedzie lepiej sie rozwojac).Do tego jeszcze mialam luteine wlasnie na podtrzymanie ciazy.Takze lek calkowicie bezpieczny ale czy pomoze na bol podbrzusza to niewiem mnie jak bardzo bolalo to bralam nospe i odpoczywalam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...