Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zabawa z dzieckiem"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Na nudę sposób mamy!
Nigdy się jej nie damy!
Bo nie ma nic lepszego
i nic wspanialszego
niż wspólne zabawy,
to ważniejsze niż picie kawy!
W ten sposób więź nawiązujemy,
dużo i wesoło śmiejemy!
Te chwile jak diament są,
w pamięci zawsze zostać chcą.
A nasza zabawa ukochana,
przez naszą trójkę ubóstwiana,
to w TEATRZYK gra,
zawsze wiele śmiechu da.
Scena nasza z pudełka,
pomagała małą i duża ręka,
aktorzy na patyku malowani,
wszystko robimy sami.
Potem przedstawienie zaczyna się,
każdy zagrać postacią chcę.
Gdy Ola jeszcze nie mówiła,
mama z tata aktorami była,
bajki różne opowiadała,
córka z zachwytem oglądała
i zawsze roześmianą minę miała.
Teraz Oleńka przedstawienia daje,
raz księżniczką, raz Peppą się staje.
To zagramy jakąś bajkę przeczytaną,
to wymyślamy fabułę nieznaną.
A gdy już zmęczymy się,
ale jeszcze bawić się chce,
to po babci rzutnik wyciągam,
z sentymentem na "Anię" spoglądam,
wyłączam światło, robię klimat,
już uśmiechnięta Oli mina.
Z klisz stare bajki czytamy,
stary świat bajek ożywiamy,
inspiracji na naszego teatru znów mamy,
zaraz potem dalej gramy!
A czasem korzystamy z ciemności,
teatrzyk cieni wtedy gości!
Latarka idzie w ruch,
to też kocha nasz mały zuch.

Odnośnik do komentarza

Zgaduj Zgadula!
W co bawić lubi się nasza rodzina?
Lubimy z klocków budowle stawiać,
To pionowe to poziome domki budować-
dla zwierzątek, dla lalek i misiów kąciki tworzyć:)
Lubimy książeczki czytać i nowych przyjaciół poznawać- Czerwonego Kapturka, Trzy świnki i Brzydkie Kaczątko:)
Zawsze czegoś nowego się z nich dowiemy-
Jak chorą babcią się opiekować, jak głodnego wilka przechytrzyć i jak szanować wszystkich dookoła bez względu na ich wygląd:)
Uwielbiamy w lato kąpiele na świerzym powietrzu i nie tylko- gdy zimno wanienką zastępuje basen i zabawa trwa bez liku :)
Kochamy zabawy w piasku- tym małym i tym dużym na plaży :) Wtedy różnego rodzaju babki uczymy się stawiać:)
A raczej mama stawia a ja psuje, Tak jak podczas zabawy klockami z Tatusiem:)
No a najbardziej na świecie lubimy spędzać wspólnie czas- tak rodzinnie-Ja Mama i Tata! Wtedy zabaw można wymyślać wiele i każda z nich jest fajna <3 <br /> Kocham te nasze śmieszne zabawy <3 <br /> Amelka

monthly_2016_12/konkurs-zabawa-z-dzieckiem_52965.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia. Mogliśmy przyznać 10 nagród (będą przyznawane losowo) i oto ogłaszamy 10 zwycięzców!

moniska
Kasia2306
ewelinabe91
sza
karolia17
Brunetka
nurse*-*
kamaa18
MamaiAmelka
balbina01

GRATULUJEMY!

Czekamy teraz na Wasze adresy i numery telefonu pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu :-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, to nie zgłoszenia były wybierane losowo, ale nagrody będą wysyłane do zwycięzców losowo.

Mnie zastanawia, jak to możliwe, że część zgłoszeń dodana po terminie (nawet jedna z pań napisała o tym post 6.12), nagle mają inną datę dodania? Cuda jakieś? To niech szanowna Redakcja wyjaśni. bo to nie w porządku. Następnym razem chyba trzeba PrtSc strony robić ;)

Gratuluję serdecznie zwycięzcom (tym terminowym), ślicznie bawicie się ze swoimi maluchami :)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

jeśli chodzi o daty zgłoszeń - nie da się ich zmienić nawet w systemie, a ostatnie zgłoszenie na ten konkurs zostało zamieszczone 4 grudnia o 23:57, więc jeszcze przed północą.

Z kolei nie wybieraliśmy losowo zwycięzców konkursu, gdyż zabrania to nasz regulamin. Losowe są loterie, a my nie prowadzimy tego rodzaju zabaw. Losowo przyznamy zabawki, gdyż było 5 Szczeniaczków oraz 5 Garnuszków, dlatego 5 losowych osób z tych, które wygrały, otrzyma jeden rodzaj zabawek, a pozostałe, drugi rodzaj.

Mam nadzieję, że wszystko jest już jasne :-)

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w innych naszych konkursach :-)

Odnośnik do komentarza

Kochani,

data dodania wpisu pojawia się dopiero po najechaniu na napis obok nicku, czyli np. na wpis "14 godzin temu" czy też "2 tygodnie temu", "wczoraj". Tylko w ten sposób można sprawdzić dokładną datę i godzinę dodania postu. Tak, jak pisaliśmy nie da się tego zmienić.

Bardzo nam przykro, że uważacie, iż celowo zmieniliśmy daty zgłoszeń. Nawet gdyby taka możliwość istniała, to było tyle zgłoszeń do konkursu, że z powodzeniem moglibyśmy wybrać innych zwycięzców i nie narażać się na Wasze zdenerwowanie.

Odnośnik do komentarza

Aż przykro patrzeć na zawiść jaka się tu pojawia... To jest tylko konkurs, zawsze ktoś będzie niezadowolony z wyników. Redakcja robi nam przyjemność i ogłasza konkursy a jest narażona na krytykę, to jest kolejny konkurs pod którym po ogłoszeniu wyników widać takie przykre komentarze od strony mam.
P.S. Gratulacje wszystkim mamą bo wszystkie zdjęcia były wyjątkowe a wybór na pewno nie był łatwy :)

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dziewczyny co wy robicie? Dajcie spokój. Po co tak jadem pluć i to przed samymi świetami. Ja tez jak wy chciałam wygrac bo córka ma urodziny lada dzien. Ale inne prace byly lepsze dla komisji. Kłótnie nic nie zmienią. Zawiscia tym bardziej Trzeba sie z tym pogodzic. Tak poza tym to tu nie ma wygranych i przegranych. Wszystkie jestesmy wygrane bo jestesmy mamami. Nie mozemy obwiniac redakcji oni wiedza co robia. Jedyne co to mozemy poprosic ich o kolejny konkurs. A ja ze swojej strony wszystkim nam gratuluje a szczególnie mamon, które otrzymały nagrody. Wszystkie nasze prace były super.
I moj apel do redakcji
"Błagam zorganizujcie znów konkursik z takimi nagrodami ;)" pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...