Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Sasza

Prezent do 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Do 100zł to już jest bardzo duży budżet, jak prezent ma być byle jaki.
A nie łatwiej jest zobaczyć czym się pasjonuje i co lubi i wtedy coś kupić? Na przykład: lubi biegać, to można kupić rękawiczki do biegania i czapkę i jeszcze zostaje prawie połowa z tej kwoty.

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Frania_ania

Ja zamawiałam fotoksiążke ze strony myselfbook i wyszła super. Można pobrać ten program do projektowania na swój komputer i w wolnych chwilach projektować sobie krok po kroku tak jak się chce. Generalnie bardzo na plus + polecam spróbować  na prezent do 100 zł jak znalazł. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lumeria

Kubeczek z napisem
koszulka z obrazkiem własnego projektu. Szczególnie,że mozna coś takiego zamówic sobie za grosze, na przyklad na tej stronie: https://www.megakoszulki.pl/

Czekoladki
kwiatek
wypad we dwoje do restauracji

Oj sporo jest tych pomysłów i wszystko zależy od Was :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszelkiego rodzaju bony podarunkowe, jeśli lubi czytać albo marzy o płycie jakiegoś zespołu, to najlepiej empik. Jeśli lubi dbać o siebie i interesuje się kosmetykami, to do kosmetyczki. Interesuje się modą, lubi chodzić na zakupy? Bon do jej ulubionego sklepu z ciuchami. A jeśli chcesz być bardziej oryginalny, to teatr/kino/koncert i kolacja, powinna być zachwycona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam Twojej dziewczyny, więc nie wiem co lubi, jakie ma upodobania i gust. Więc kilka propozycji w ciemno:
- dobra książka
- bilety do teatru, operetki, na koncert (dla was obojga)
- jakiś program do komputera (np. antywirus)
- kolacja w restauracji
- płyta ulubionego zespołu
- wizyta u kosmetyczki, masażystki, ...
- wspólna 1dniowa wycieczka w jakieś ładne miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sillla

No coż. Nie są to zbyt duze fundusze jeśli chodzi o sprezentowanie czzegoś komuś... Proponowałabym zastanowic się nad zaprojektowaniem dla kogos koszulki, ewentualnie kubeczka z napisem.

[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciez nie trzeba od razu wydawac fortuny by zrobic komus fajny prezent. Pomyslow jest przeciez cala masa w sieci. Jesli chodzi o kobiety to z pewnoscia strzalem w dziesiatke bedzie cos zwiazanego z ich uroda badz tez moda. U mnie w pracy praktycznie kazda z kolezanek codziennie z rana przeglada jakies blogi o tej tematyce. Jak sie dobrze poszpera w sieci to mozna znalezc naprawde dobre okazje .. czesto sa one na outletach [reklama usunięta]. Swego czasu to sama mialam obawy przed tego typu zakupami .. po glowie mi chodzilo "a co bedzie jak numer buta nie bedzie pasowal idealnie" .. w rzeczywistosci wszystko pasowalo wiec nie ma sie co przejmowac .. tylko zaczac kupowac to co nam sie naprawde podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko zależy od upodobań i charakteru solenizanta/solenizantki. Dla kobiety wysłałabym jakiś ładny bukiecik (tylko może nie róże - to strasznie oklepane moim zdaniem ;)). Facetom troche trudniej coś kupić, ja ostatnio posyłałam tacie kosz prezentowy ze słodyczami z tej stronki: Kosze prezentowe, delikatesowe, pomysł na prezent. Szybciutko dotarł w ładnym, wiklinowym koszyczku. Tato się ucieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość becialaaa

Ja upolowałam fajną lokówkę [reklama usunięta], kosztowała trochę ponad stówkę ale siostra się dołożyła i kupiłyśmy. W sobotę widzę się z mamą i jej dam, myśłę e będzie zadowolona bo to model do delikatnych włosów, mama od lat ma rozjaśniane i na pewno dla jej włosów będzie lepsz, bo można regulować temperaturę w zależności od stanu włosów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hilli

Mojej przyjaciółce sprezentowałam lokówkę babylis [reklama usunięta] , udało się wyrwać w promo za coś koło stówy. Sama czasami od niej pożyczam jak chcę poszaleć z włosami. Bardzo fajne sprężynki robi, marka babyliss mi dobrze znana, mam kilkanaście ich urzadzeń, świetne sa jakościowo

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej naprawdę jak tu radzą wyżej kupić w prezent bony podarunkowe ( czyli kartę podarunkową). Po pierwsze dobrze że z nią można samemu coś kupić,  po drugie że w czas kwarantanny ciężko wybrać się po prezent ( galerie są zamknięte). #Zostań w domu, kup kartę podarunkową) np w giftmall.pl 🙂,radzę właśnie taki prezent bo przykro mi że tyle ludzi jeszcze spacerują po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do stówki kupisz ślicznie pachnące świece sojowe od Bonnie ;) Ja kupiłam dla mamy na prezent i była zachwycona. Tylko upewnij się jakie osoba obdarowywana lubi zapachy, czy bardziej owocowe czy może kwiatowe ;) a jeśli dla solenizanta to może jakiś przejazd ferrari pod Narodowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...