Skocz do zawartości
Forum

Prezent do 100 zł


Sasza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Frania_ania

Ja zamawiałam fotoksiążke ze strony myselfbook i wyszła super. Można pobrać ten program do projektowania na swój komputer i w wolnych chwilach projektować sobie krok po kroku tak jak się chce. Generalnie bardzo na plus + polecam spróbować  na prezent do 100 zł jak znalazł. :)

Odnośnik do komentarza

Wszelkiego rodzaju bony podarunkowe, jeśli lubi czytać albo marzy o płycie jakiegoś zespołu, to najlepiej empik. Jeśli lubi dbać o siebie i interesuje się kosmetykami, to do kosmetyczki. Interesuje się modą, lubi chodzić na zakupy? Bon do jej ulubionego sklepu z ciuchami. A jeśli chcesz być bardziej oryginalny, to teatr/kino/koncert i kolacja, powinna być zachwycona.

Odnośnik do komentarza

Nie znam Twojej dziewczyny, więc nie wiem co lubi, jakie ma upodobania i gust. Więc kilka propozycji w ciemno:
- dobra książka
- bilety do teatru, operetki, na koncert (dla was obojga)
- jakiś program do komputera (np. antywirus)
- kolacja w restauracji
- płyta ulubionego zespołu
- wizyta u kosmetyczki, masażystki, ...
- wspólna 1dniowa wycieczka w jakieś ładne miejsce

Odnośnik do komentarza

Przeciez nie trzeba od razu wydawac fortuny by zrobic komus fajny prezent. Pomyslow jest przeciez cala masa w sieci. Jesli chodzi o kobiety to z pewnoscia strzalem w dziesiatke bedzie cos zwiazanego z ich uroda badz tez moda. U mnie w pracy praktycznie kazda z kolezanek codziennie z rana przeglada jakies blogi o tej tematyce. Jak sie dobrze poszpera w sieci to mozna znalezc naprawde dobre okazje .. czesto sa one na outletach [reklama usunięta]. Swego czasu to sama mialam obawy przed tego typu zakupami .. po glowie mi chodzilo "a co bedzie jak numer buta nie bedzie pasowal idealnie" .. w rzeczywistosci wszystko pasowalo wiec nie ma sie co przejmowac .. tylko zaczac kupowac to co nam sie naprawde podoba :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od upodobań i charakteru solenizanta/solenizantki. Dla kobiety wysłałabym jakiś ładny bukiecik (tylko może nie róże - to strasznie oklepane moim zdaniem ;)). Facetom troche trudniej coś kupić, ja ostatnio posyłałam tacie kosz prezentowy ze słodyczami z tej stronki: Kosze prezentowe, delikatesowe, pomysł na prezent. Szybciutko dotarł w ładnym, wiklinowym koszyczku. Tato się ucieszył :)

Odnośnik do komentarza
Gość becialaaa

Ja upolowałam fajną lokówkę [reklama usunięta], kosztowała trochę ponad stówkę ale siostra się dołożyła i kupiłyśmy. W sobotę widzę się z mamą i jej dam, myśłę e będzie zadowolona bo to model do delikatnych włosów, mama od lat ma rozjaśniane i na pewno dla jej włosów będzie lepsz, bo można regulować temperaturę w zależności od stanu włosów

Odnośnik do komentarza

Mojej przyjaciółce sprezentowałam lokówkę babylis [reklama usunięta] , udało się wyrwać w promo za coś koło stówy. Sama czasami od niej pożyczam jak chcę poszaleć z włosami. Bardzo fajne sprężynki robi, marka babyliss mi dobrze znana, mam kilkanaście ich urzadzeń, świetne sa jakościowo

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Lepiej naprawdę jak tu radzą wyżej kupić w prezent bony podarunkowe ( czyli kartę podarunkową). Po pierwsze dobrze że z nią można samemu coś kupić,  po drugie że w czas kwarantanny ciężko wybrać się po prezent ( galerie są zamknięte). #Zostań w domu, kup kartę podarunkową) np w giftmall.pl 🙂,radzę właśnie taki prezent bo przykro mi że tyle ludzi jeszcze spacerują po mieście.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony nie sa to duże fundusze, z drugiej strony nie są to pieniądze aż takie małe aby nie kupić jakiegoś fajnego prezentu. Proponowałabym

dobrą książkę

przygotowanie kolacji plus jakieś eleganckie srebrne kolczyki

ewentuanie coś do wystroju wnętrza (szczególnie jeśli dziewczyna się tym interesuje).

Zerknij sobie tutaj: https://domownia.pl/kategorie/salon/dekoracje W sklepie jest wiele ozdób do salonu. Świetny jest ten dyfuzor

5902633943196.jpg

Odnośnik do komentarza

Tak, wybór odpowiedniego prezentu często spędza sen z powiek. Ostatnio coraz popularniejsze stają się drobiazgi, które są jednocześnie eleganckie i bardzo pomysłowe. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej dziewczyny, to nic nie szkodzi na przeszkodzie abyś podarował jej taki skórzany brelok https://adam-baron.pl/skorzany-brelok-do-kluczy-slow-pend-cognac-sapphire   Elegancki  i użyteczny drobiazg zawsze będzie przypominał jej ciebie. A do tego proponuję bukiet róż. 

Odnośnik do komentarza

wpadnijcie na https://cosmetivo.pl/  Są gotowe zestawy prezentowe dla każdego. dla niej, dla niego, dla dziecka z okazji urodzin. czy praktyczny jaki można wykorzystać np. z okazji baby shower. poza tym są to produkty ekologiczne i naturalne. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...