Skocz do zawartości
Forum

Niskie libido u mojego faceta


Gość aaaaaa29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marta_kora

Diagnostyka przyczyn takiego stanu rzeczy jest trudna. Przyczyn może być kilka. Zarówno natury zaburzeń związanych z hormonami czy innych układów - np neurologicznych, krążenia itd.
Może wprowadź jakąś zdrowszą dietę, może rozruszaj go jakość. Dużo dobrego może przynieść suplementacja ot chociażby [reklama usunięta] lub inne środki oparte na arginina.

Odnośnik do komentarza

No własnie obawiam sie ze przestałam się muj podobac. Wczoraj go smyrałam. Miało dojść do stosunku. Mial erekcję ale po chwili penis mu opadł. On obruszyl sie i poszedł do pokkoju oglądać telewizje. Nawet nie wyobrażasz sobie jak okropnie sie w tym momencie czułam :(

Odnośnik do komentarza

A dawno Wasze dziecko się urodziło? Czy mąż był przy porodzie? Mi kiedyś mąż koleżanki powiedział, że na niego właśnie obecność przy porodzie działała lepiej niż jakikolwiek środek antykoncepcyjny. Rozumiem, że nie uda Wam się porozmawiać na ten temat? Po urodzeniu dziecka wszystko się zmienia, Ty na pewno musiałaś poświęcić więcej czasu dziecku i może mąż poczuł się odrzucony i dlatego tak reaguje. Jeśli macie taką możliwość, to poproś kogoś z bliskich o opiekę nad dzieckiem i zorganizuj romantyczny wieczór tylko dla Was, żebyście mieli czas na spokojnie spędzić go po swojemu, może jakieś wyjście albo po prostu w domu - Ty będziesz najlepiej wiedziała co może sprawić Twojemu mężowi większą przyjemność. I może wtedy uda się Wam zbliżyć i ocieplić swoje relacje

Odnośnik do komentarza
Gość marta_kora

~aaaaaa29
No własnie obawiam sie ze przestałam się muj podobac. Wczoraj go smyrałam. Miało dojść do stosunku. Mial erekcję ale po chwili penis mu opadł. On obruszyl sie i poszedł do pokkoju oglądać telewizje. Nawet nie wyobrażasz sobie jak okropnie sie w tym momencie czułam :(

Moim zdaniem powinnaś porozmawiać, jeżeli widzisz że jest z tym jakiś problem. Przyczyn może być kilka. Skoro on nie chce, to znaczy że może mu się nie chcieć. Tak jak wspomniałam zainteresuj się może jecze [reklama usunięta] - pomógł w mojej sytuacji (fakt, że mój facet miał trochę inne podłoże problemu), ale w Twojej sytuacji też powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza

Przyczyn niechęci do seksu u Pani męża może być wiele, np. lęk przed kolejną ciążą, zbyt wysoki poziom prolaktyny, zbyt niski poziom testosteronu, stres, zmęczenie, zazdrość, że więcej czasu poświęca Pani dziecku, zahamowania wynikające z obserwacji zmian, jakie zaszły w Pani organizmie po ciąży i wiele innych. Proszę w pierwszej kolejności spróbować szczerze porozmawiać z mężem, a w drugiej kolejności rozważcie ewentualnie wspólną konsultację u seksuologa/psychologa. Warto też, by mąż wykonał badania. Może spadek libido wynika z jakichś problemów zdrowotnych, z jakich nie zdajcie sobie Państwo sprawy? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...