Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs „Troskliwa pielęgnacja maluszka”

Rekomendowane odpowiedzi

Tatuś od samego początku chętnie pomaga w opiece nad Wojtusiem, a zmiana pieluszki nigdy nie była dla niego problemem. Wojtuś natomiast zawsze sygnalizuje nam kiedy chce aby mu zmienić pieluszkę ponieważ od dnia narodzin jest ogromnym czyścioszkiem :)

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_51984.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sypu sypu mamo leci piały puch ale wtedy ile zabawy. A i chusteczki idą w ruch, grunt to czymś zająć rączki bo sprytu i zwinności mi już nie brakuje :P

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_51990.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pieluchy-tykająca bomba,którą obdarza nas nasza pociecha w oczywisty aromatyzujący sposób. Przejecie i rozbrojenie tego typu ładunku to nie lada wyczyn. O dziwo to kobiety wiodą prym w przeprowadzaniu śmierdzionośnych akcji(choć z początku również tatuś wykazuje chęci interwencyjne, to jednak szybko je traci przekonawszy sie o wadze zadania). W naszej szafie oprócz ochronnego skafandera znajdą się również maski izolujące nozdrza przed wysokim stężeniem metanu w powietrzu. Kiedy tatuś zostaje sam na sam ze swoim potomkiem marzy tylko o szybkim powrocie żony z zakupów by uniknąć nieprzyjemnego dla niego wydarzenia. W gruncie rzeczy nie jest tak źle-po akcji zakończonej powodzeniem pielucha trafia do zsypu na śmieci a jej likwidator z czystym sumieniem może powiedzieć DOBRA ROBOTA!

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Córka obserwując jak z mężem pielęgnujemy jej małego braciszka, sama stwierdziła, że zmiana pieluszki to świetna zabawa. Sama skompletowała rzeczy potrzebne do przewijania - pieluszkę, mokre chusteczki i krem, a następnie zaczęła bardzo profesjonalnie przewijać swoją ukochaną Myszkę. Teraz chyba już każdy uwierzy, że przewijanie to dobra zabawa

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52014.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewijanie moze byc dobra zabawa...
Przewijanie JEST dobra zabawa ! :D zwlaszcza gdy synus taaak duzo zabrudzi pieluszke ze tatuś woli rozwiazanie : wizyta od razu z prysznicem niż doczyszczenie pupci Hugusia :D

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przewijanie to wesoła sprawa, przy nim zawsze jest zabawa.
Mama misie porozkłada wkoło, z nimi zawsze jest wesoło.
Ja usiądę między nimi, razem nigdy się nie nudzimy.
Mama szybko mnie przebierze, w ręce misia także bierze.
Po brzuszku mnie łaskocze i masuje, a potem jeszcze całuje.
Na koniec czas na ubieranie, misie patrzą się wtedy na mnie.
Przy wszystkim mamy uśmiechnięte twarze, a ja już o następnym przewijaniu marze.

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie mieć starszą siostrę.Zawsze jest blisko,rozśmiesza mnie,zabawia,opiekuje się mną wspaniale i jest zawsze uśmiechnięta!Opowiada mi bajeczki,mówi wierszyki,śpiewa piosenki...Dzięki niej nawet nie wiem kiedy mama zmienia mi pieluszkę:-)

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52049.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam : "wolność i swobodę" oraz pielęgnacji metodę, którą serwuje mi mamusia...i to blisko brzusia :-) całuskom jej podczas przebierania nie ma końca, jej siła i urok jest wręcz gorąca, więc chowam się w ręcznika osłonie i w mym uroku mama wręcz tonie.

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52066.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przebieranie to zabawa nie tylko dla Maluszka, ale i dla mamy ;-) Czasami trzeba dodać sobie otuchy, wiedząc, co jest w pieluszce, a Maleństwu też sprawia to zabawę ;-)

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52073.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maja, 15 miesięcy i 1 dzień.
Podczas przewijania córeczki najbardziej lubię bawić się Jej stópkami. Całuję je, udaję,że gryzę lub wącham i mówię '' o fuuuuj!'':)Maja to wprost uwielbia i sama podsuwa mi stópki:)

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52092.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...