Skocz do zawartości
Forum

Konkurs „Troskliwa pielęgnacja maluszka”


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Pieluchy-tykająca bomba,którą obdarza nas nasza pociecha w oczywisty aromatyzujący sposób. Przejecie i rozbrojenie tego typu ładunku to nie lada wyczyn. O dziwo to kobiety wiodą prym w przeprowadzaniu śmierdzionośnych akcji(choć z początku również tatuś wykazuje chęci interwencyjne, to jednak szybko je traci przekonawszy sie o wadze zadania). W naszej szafie oprócz ochronnego skafandera znajdą się również maski izolujące nozdrza przed wysokim stężeniem metanu w powietrzu. Kiedy tatuś zostaje sam na sam ze swoim potomkiem marzy tylko o szybkim powrocie żony z zakupów by uniknąć nieprzyjemnego dla niego wydarzenia. W gruncie rzeczy nie jest tak źle-po akcji zakończonej powodzeniem pielucha trafia do zsypu na śmieci a jej likwidator z czystym sumieniem może powiedzieć DOBRA ROBOTA!

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52011.jpg

Odnośnik do komentarza

Córka obserwując jak z mężem pielęgnujemy jej małego braciszka, sama stwierdziła, że zmiana pieluszki to świetna zabawa. Sama skompletowała rzeczy potrzebne do przewijania - pieluszkę, mokre chusteczki i krem, a następnie zaczęła bardzo profesjonalnie przewijać swoją ukochaną Myszkę. Teraz chyba już każdy uwierzy, że przewijanie to dobra zabawa

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52014.jpg

Odnośnik do komentarza

Przewijanie to wesoła sprawa, przy nim zawsze jest zabawa.
Mama misie porozkłada wkoło, z nimi zawsze jest wesoło.
Ja usiądę między nimi, razem nigdy się nie nudzimy.
Mama szybko mnie przebierze, w ręce misia także bierze.
Po brzuszku mnie łaskocze i masuje, a potem jeszcze całuje.
Na koniec czas na ubieranie, misie patrzą się wtedy na mnie.
Przy wszystkim mamy uśmiechnięte twarze, a ja już o następnym przewijaniu marze.

monthly_2016_11/konkurs-troskliwa-pielegnacja-maluszka_52046.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...