Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aasiaa

Dziecięcy Szpital Kliniczny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aasiaa

Cześć Dziewczyny! Mam do Was pytanie na temat nowego szpitala na ul. Żwirki i Wigury 63A , chodzi mi o Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny. Szpital posiada Klinikę Położnictwa i Perinatologii. Czy któraś z Was tam rodziła, albo wie coś na ten temat? Jestem na początku ciąży i zastanawiam się, czy warto chodzić prywatnie do lekarza, który pracuje w tym szpitalu. Z góry dziękuję za wszystkie komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika WK

Moja lekarka prowadząca ciążę tam pracuje i jak zapytałam czy poleca ten szpital powiedziała szczerze, że zbyt krótko póki co on funkcjonuje i sama nie zdąrzyła się rozeznać jeśli chodzi o personel z uwagi na co póki co poleca bardziej sprawdzone placówki, ja zdecydowałam się na Madalińskiego lub jako II wybór pl. Starynkiewicza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafał mazurkiewicz

ja jestem bardzo zadowolony i z lekarz i z personelu pediatrzy i nefrolodz to lekarze kturm można ufać a zwłaszcza doktor kuźmie bardzo polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...