Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
sorbetta

Studniówka w szkole czy hotelu?

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst linka to tutaj ostatnio bawi się młodzież z okolic Warszawy oraz z samej stolicy. Wielu moich znajomych bardzo poleca to miejsce ze względu na łatwy dojazd,duże przestronne sale,ładny oryginalny wystrój. Cenowo też nie jest to zbyt wielkie obciążenie. Natomiast teraz młodzież nie ma czasu na samodzielne ubieranie sali gimnastycznej, wymyślanie motywów przewodnich, jak to było za dawnych czasów. teraz wystarczy mieć pieniądze, a oferty same się znajdą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość- mama

W głowach się poprzewracało, zarówno rodzicom jak i dzieciakom. Studniówka to impreza szkolna, powinna odbywać się w szkole, a nie w wypasionym hotelu. To sadzenie się, te lokale, hotele, te rejsy statkiem, te spa i inne udziwnienia, tylko po to, aby przebić studniówki dzieci znajomych, rodziny, itp. Moje musi byś najmojsze, każdym kosztem, nawet kosztem zdrowego rozsądku. To rodzice płacą za te fanaberie (swoje lub swoich zblazowanych dzieci). Wstyd, po prostu zwyczajna żenada. Nakręcają się blichtrem i koniecznie ocierają o "wielki świat". Jak krowa o gumiaki oborowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem za hotelem, a przecież nie musi być wypasiony, czy z tych najdroższych. W szkole trzeba samemu ubierać salę, przygotowywać wszystko, potem sprzątać, a wygodniej przyjść na gotowe i wyjść nie martwiąc się o przywrócenie sali do stanu pierwotnego.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że organizacja studniówki poza szkołą jest dobrym rozwiązaniem. Ważne, by zachować rozsądek. Nikt nie mówi, by od razu wybierać najdroższe opcje z masą dodatkowych atrakcji, za które przyjdzie słono zapłacić rodzicom. Myślę jednak, że same szkoły jako placówki wolę zorganizować tego typu imprezę poza budynkiem szkoły, nie narażając jej na ewentualne szkody etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również uważam, że lepiej zorganizować studniówkę poza szkołą. To uroczysta impreza, a przez organizację w szkole, robi się z tego po prostu taka większa dyskoteka. Lepiej w lokalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mialam studniowke w szkole na sali gimnastycznej,
sala byla przystrojona w kotyliony, bylismy sami, nikt nam nie mowil co wolno a nie wolno i wszysycy byli bardzo zadowoleni. ale rozumiem ze teraz trendy sie zmieniaja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...