Skocz do zawartości
Forum

Studniówka w szkole czy hotelu?


sorbetta

Rekomendowane odpowiedzi

Tekst linka to tutaj ostatnio bawi się młodzież z okolic Warszawy oraz z samej stolicy. Wielu moich znajomych bardzo poleca to miejsce ze względu na łatwy dojazd,duże przestronne sale,ładny oryginalny wystrój. Cenowo też nie jest to zbyt wielkie obciążenie. Natomiast teraz młodzież nie ma czasu na samodzielne ubieranie sali gimnastycznej, wymyślanie motywów przewodnich, jak to było za dawnych czasów. teraz wystarczy mieć pieniądze, a oferty same się znajdą.

Odnośnik do komentarza

W głowach się poprzewracało, zarówno rodzicom jak i dzieciakom. Studniówka to impreza szkolna, powinna odbywać się w szkole, a nie w wypasionym hotelu. To sadzenie się, te lokale, hotele, te rejsy statkiem, te spa i inne udziwnienia, tylko po to, aby przebić studniówki dzieci znajomych, rodziny, itp. Moje musi byś najmojsze, każdym kosztem, nawet kosztem zdrowego rozsądku. To rodzice płacą za te fanaberie (swoje lub swoich zblazowanych dzieci). Wstyd, po prostu zwyczajna żenada. Nakręcają się blichtrem i koniecznie ocierają o "wielki świat". Jak krowa o gumiaki oborowego.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że organizacja studniówki poza szkołą jest dobrym rozwiązaniem. Ważne, by zachować rozsądek. Nikt nie mówi, by od razu wybierać najdroższe opcje z masą dodatkowych atrakcji, za które przyjdzie słono zapłacić rodzicom. Myślę jednak, że same szkoły jako placówki wolę zorganizować tego typu imprezę poza budynkiem szkoły, nie narażając jej na ewentualne szkody etc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...