Skocz do zawartości
Forum

Domek na drzewie - porady :)


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani moi, mam pilną sprawę - na tyle pilną, że pogoda coraz gorsza, więc w tym roku to już ostatnia szansa. Na początek wytłumaczę się, że jestem osobą o wybujałej wyobraźni i strasznie działają na mnie wszelkiego typu teksty (dlatego namiętnie czytam książki <3). Ale do rzeczy. Przeczytałam artykuł o domku na drzewie (prosze, moze na Was tez podziala: http://domifikacje.pl/better-life/zbudowalem-domek-drzewie/) i reeeeety... przypomniałam sobie, jak za dzieciaka marzyłam o takim domku. Rodzice nigdy nie mieli warunków, żeby mi go postawić, ale teraz warunki mam ja. No i tu niestety pojawia się pytanie do Was - w jakim stopniu realne jest zrobienie teraz tego domku? Tzn. w październiku, pewnie jeszcze w listopadzie? Z artykułu wynika, że nie jest to niemożliwe, ale potrzebuje opinii kogoś, kto przeszedl to sam. Budowę mogę przełożyć na przyszły rok, ale będzie to trudne - głupia jestem, że się wygadałam przy dzieciakach, że istnieje taka szansa, że dostana domek na drzewie i teraz jest jeden wielki lament: mamo kiedy, mamo jaki, mamo szybciej. Nawet o psa tak bardzo nie męczyły, ratunku! No i nie ukrywam, że ja tez wolałabym zagonić męża już teraz do roboty, żeby mieć domek w tym roku. Można by tam na święta powiesić lampiony, byłoby ładnie.

Odnośnik do komentarza

Domek na drzewie super sprawa dla dzieci :). Ja w dzieciństwie też się nie doczekałam, a teraz nie mamy domu, więc o domku już nie marzę ;). Ale do rzeczy. Taki najprostszy domek można zrobić w kilka dni. Można też kupić gotowca i go osadzić na drzewie, coś podobnego zrobił szwagier mojego brata kilka lat temu. A jak mąż nie bardzo ma siły i czas się do tego zabrać, to może warto wynająć np. stolarza :)
Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...