Skocz do zawartości
Forum

Zmiana mleka


Gość Ewelcia16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.moja córka za tydzień skończy 3miesiące i od początku karmie ja mlekiem modyfikowanym z powodu braku pokarmu na początku jadła bebico i w sumie wszystko byłoby ok gdyby nie mega twarda kupa dosłownie kamienie więc gdy zaczął się płacz i prezenie w obawie przed kolkami po konsultacji z położna zmieniłam mleko na bebico comfort i tu zaczął się kolejny dramat mega ulewanie mała codziennie tak mocno się krztusiła że w finale gdy tylko zjadła i zaczęło jej się ulewac zaczynała ze strachu płakać.wybrałam się do pediatry i ten polecił zmianę na bebilon comfort.początkowo wszystko było ok ale teraz mamy problem z kupa zielona kupa co 2-3dni wielka że pampers nie ogarnia smrod masakra, do tego śmierdzace baki które czasem przychodzą z łatwością a czasem niunia mocno się męczy żeby piernac (dodam że cały czas dostaje ESPumisan i probiotyk )początkowo problem z ulewaniem ustąpił natomiast teraz po ponad mc stosowania tego mleka ulewanie powróciło w dodatku malutka prezy się że aż siada albo wygina jak struna, poplakuje a ostatnio w trakcie snu kreci główka na prawo i lewo.jakby tego wszystkiego było mało od wczoraj pojawiła się czerwona wysypka w koło ust.już sama nie wiem co robić na moje oko to mleko się nie nadaje czytałam dużo opinii i zastanawiam się nad zmianą mleka na Nan tylko znowu jakie specjalne na kolki czy wybrać podstawę?proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Ewelcia16, częsta zmiana mleka nie służy dziecku. Jeśli są problemy z qpami, ulewaniami, a rady pediatry nie pomagają, to skonsultuj się z alergologiem.
Zielone qpy mogą wskazywać na alergię na białko krowie, jeśli nie dotrzesz w szybkim terminie do alergologa, to zasugeruj pediatrze zmianę mleka na takie, które nie zawiera białka krowiego np. Bebilon Pepti czy Nutramigen.
Wysypka wokół ust może być z uczulenia, ale też ze ślinienia się. Pilnuj by córeczka miała suche usta i smaruj wokół warg choćby Alantanem czy Nivea SOS.
Probiotyk zmień na inny, bo może jej zwyczajnie nie służyć.
Trzymajcie się dzielnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...