Skocz do zawartości
Forum

Kiedy zrobic pierwszy test?


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie tak jak w temacie... zastanawiam sie kiedy powinnam zrobic pierwszy test ciążowy. Czy powinnam czekać na opóżniającą się miesiączkę lub pierwsze objawy... czy mozna wcześniej sprawdzic czy jestem w ciąży. Jak wczesnie po zapłodnieiu test jest w stanie to wykryć. Bo z tego co słyszałam to okres może się nie pojawić dopiero w drugim czy nawet w trzecim miesiącu.

Prosze o Wasze opinie :)

Odnośnik do komentarza

dejanira5
przeczytałam ten artykuł ale mam jeszcze jedno pytanie...
Czy po próbach zajścia w ciąże miesiączka na 100% oznacza brak ciąży, czy może to co pisałam wcześniej że słyszałam że miesiączka może się spóźniać dopiero w drugim lub trzecim miesiącu?

witam z tego co mi wiadomo to miesiączka nie do końca oznacza brak ciąży podam ci przykład z mojego życia moja mama miała @ przez trzy pierwsze miesiące ciąży, gdy miesiączka się spózniala poszła do ginekologa i powiedził jej że jest w trzecim miesiącu ciąży po kolejnych sześciu przyszłam na świat ja :) :36_2_15:

Czekam na ciebie bocianku :)

Odnośnik do komentarza

dejanira5
tak tez myslałam, dlatego czy mam czekać aż miesiączki nie będzie czy zrobic test wczesniej... kiedy?

mam ten sam dylemat co ty 3,gdyz wg planu powinnam mieć @ 4-6, ale to dla mnie cała wieczność, wiec z tego by wynikało, że żęby test był najbardziej wiarygodny nto test musiałabym zrobić 8, żeby była już spóźniająca się miesiączka( o ile nie dostanę wcześniej)

Odnośnik do komentarza

dejanira5
też trzymam kciuki... daj znać jak wyszło

Dejanira jak sytuacja u Ciebie?? :36_3_15:
U mnie @@@@@@@@@

Justyś
kurcze, ale was sie uzbierało z okolic ok 13-14-15 :) potem nic tylko świętować kiedy się uda :)
Jestem dobrej myśli, trzymam kciuki za was wszystkie :)

Justyś będziemy świetować ale jak nam się @ pokończą. Na razie :monkey: wygrywa z :bocian:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Iwcia
dejanira5
też trzymam kciuki... daj znać jak wyszło

Dejanira jak sytuacja u Ciebie?? :36_3_15:
U mnie @@@@@@@@@

Justyś
kurcze, ale was sie uzbierało z okolic ok 13-14-15 :) potem nic tylko świętować kiedy się uda :)
Jestem dobrej myśli, trzymam kciuki za was wszystkie :)

Justyś będziemy świetować ale jak nam się @ pokończą. Na razie :monkey: wygrywa z :bocian:

buuuuu a ja jeszcze troszkę i na nowo czekanie..........................

Odnośnik do komentarza

Iwcia
dejanira5
też trzymam kciuki... daj znać jak wyszło

Dejanira jak sytuacja u Ciebie?? :36_3_15:
U mnie @@@@@@@@@

Justyś
kurcze, ale was sie uzbierało z okolic ok 13-14-15 :) potem nic tylko świętować kiedy się uda :)
Jestem dobrej myśli, trzymam kciuki za was wszystkie :)

Justyś będziemy świetować ale jak nam się @ pokończą. Na razie :monkey: wygrywa z :bocian:

Ja miałam dostać @ 14,15 czyli wczoraj lub przedwczoraj, ale jakoś nie ma... ale nie chce się cieszyć za wcześnie... zrobiła bym test ale troche się boje... poczekam do wieczora i jak dziś nie dostanę to jutro kupię test. Trochę się obawiam że mogę dostać w każdej chwili bo coś mnie brzuch pobolewa... przeważnie mnie boli na dzień przed @ ale jakos tak inaczej niz teraz, a rano czułam się dziwnie słabo i na przemian oblewały mnie zimne poty i fale gorąca... ale to chyba z nerwów, a takie objawy są raczej typowe dla menopauzy a niedla ciąży :):):):)
Trzymajcie kciuki!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...