Skocz do zawartości
Forum

Jakie zabawki dla przedszkolaków?


Gość Marysia33

Rekomendowane odpowiedzi

Mój 9 miesięczny bąbel ćwiczy teraz stanie i pierwsze nieśmiałe kroki. Nie byłam pewna co do jeździka i pchacza, bo bałam się, że będą jej odjeżdżać podczas gdy ona potrzebuje teraz wsparcia. Okazało się jednak, że bardzo dobrze sobie radzi z tymi zabawkami. Często nimi porusza do przodu i do tyłu tym samym ćwicząc równowagę, a gdy popchnie za daleko musi postawić krok do przodu. Ma na tyle pewne ruchy, że sprawia jej to dużą przyjemność i za każdym razem pozwala sobie na więcej. Wolę, żeby sama próbowała i pokonywała kolejne bariery, niż gdybym to ja miała ją prowadzać za rękę i wymuszać więcej niż anatomia pozwala. Często też siedzi przy tych zabawkach i bawi się nimi. Pchacz Wesołe Zakupy z Chicco ma dołączony skaner i klocki, aby skanować produkty, tak, jak w sklepie i uczyć się zwrotów i piosenek zapisanych w pamięci urządzenia. Tych mam nadzieję, że maluch też się kiedyś nauczy;)

monthly_2018_01/jakie-zabawki-dla-przedszkolakow_64619.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli to miałby być jeden prezent dla dwójki dzieci, patrząc też na to, że mamy lato, to najlepiej będzie zakupić huśtawkę dla maluchów. Polecam drewnianą huśtawkę Heze z materiałowym siedziskiem, ponieważ nie będzie cisnęła dzieci w plecki a poza tym ma w pasie pas zabezpieczający, co zwiększy bezpieczeństwo w trakcie huśtania. Taka huśtawka super wygląda w domu, bo biało-granatowa kolorystyka materiału i jasne drewno z pewnością wkomponują się w każde wnętrze. W moim domu od dwóch miesięcy to jest hit. Kolejki są do bujania. Kupiłam ją w sklepie Tekst linka

monthly_2018_07/jakie-zabawki-dla-przedszkolakow_68314.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...