Skocz do zawartości
Forum

Czerwcóweczki 2017


Gość nanutka

Rekomendowane odpowiedzi

Gościówka: miałam dużą pomoc i wsparcie w mężu i mamie...człowiek jak musi to ze wszystkim sobie poradzi :) ja do teraz mam wrażenie ze z jednym dzieckiem jest ciężej jak z gromadka :) serio!!! Dzieci bawią się razem i do każdej zabawy nie angażują rodziców wiec paradoksalnie mam więcej wolnego czasu ( takiego dla siebie) niż np koleżanka która ma jedną córkę w wieku moich starszakow! No ale nie ma co kryć ze bywa ciężko gdy ma się w domu jednocześnie dwójkę małych dzieci ...a to właśnie przede mną !

PS spróbuję dziewczyny z tym siemieniem lnianym i rumiankiem na zaparcia. A w poprzedniej ciazy na mdlosci pomagał mi len mielony a uwierzcie ze po przebojach sprzed 7 lat (pierwsza ciaza ...cały czas mdlosci zgaga i wymioty...do konca) przerobiłam juz wszystko!!! Teraz jakoś mdlosci brak i to jest dla mnie rewelacyjna nowość!

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, zapisałam się dziś na 18, zobaczymy co powie lekarz. Na razie się nie nakręcam bo w pierwszej ciąży też tak miałam a donosiłam ją bez problemów.

Theamy badanie genetyczne wykonuje się między 11-14 tc ja miałam w 13 tc, późnuej jesxcze w 20 tc jest usg połówkowe.

Hawley mi jeszcze polożna polecała syrop lactulosum, spróbuj też suszone śliwki.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Megi lekarz wie co robi, dzidzi antybol nie zaszkodzi a infekcje trzeba koniecznie zwalczyć bo ona może przynieść więcej szkód.

Ewcia aż zamarłam na chwilę. Całe szczęście że z bobasem ok. To sluchaj grzecznie doktora i nie przemęczaj sie :-)

Ja od wczoraj nie mam plamień, zażywam te tabletki i wierzę że będzie dobrze. Dziś straciłam apetyt, jem bo jestem głodna ale tak jakoś mi nie smakuje to jedzenie.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

U mojego okruszka wszystko dobrze. Ma 74 mm. Serduszko bije ❤... to 6 tydzien i 3 dni. Termin z usg na 30 czerwca 2017. Z miesiaczki mi lekarka nie liczy, bo przez to, że nadal dość dużo karmie piersia córkę miałam zwariowane cykle np. Po 50 dni... odetchnelam z ulgą, że wszystko ok, bo trochę byłam zdziwiona ze się wcale jak w ciazy nie czuje :) żadnych mdlosci, wymiotów czy zgagi :) Może to tak jest ze z każdą ciaza mniej uciążliwych dolegliwości ???! :)
A jak tam u was dziewczyny ?

Odnośnik do komentarza

Super :) bardzo się cieszę :)
U mnie plamienia już chyba całkowicie ustały,do czwartku mam duphaston jeżeli nie będzie plamienia to mój gin nie widzi sensu brać go dalej czy to rozsądne ? Nie znam się na tym :( ja oszaleje do następnej wizyty czy wszystko z moją dzidzia w porządku, w szpitalu zapewnili mnie, że tak..
No ja właśnie też tak mam, w pierwszej ciąży tak bardzo dokuczaly mi mdłości, że okres do 14 tygodnia miałam wycięte z zycia a teraz brak mdłości, czasami tylko minimalnie, zgagę może miałam raz, jedynie co to senność, mogłabym spać wszędzie na stojaco nawet :D boję się, że te mdłości jeszcze u mnie zawitają, codziennie się modlę żeby ich uniknąć :D

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73tl6x4bd0.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej, kolejny dzień za nami. U mnie bez zmian, dobrze się czuje, plamienia już nie wróciły, mogę bez problemów bawić się z synkiem tylko czasami trochę hormony szaleją i złoszcze się o byle co.

Hawley to cudownie, termin nadz tylko dzień po mnie i Ewci, to się bêdzuemy wspierać .

Ewcia ja mam duphaston do następnej wizyty czyli 28.11. W pierwszej ciąży brałam przez 6 tygodni, nie wiem czy mój lekarz był nadgorliwy czy była taka potrzeba. Twój gin na pewno wie co robi.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hawley to i tak duży ten Twój maluszek, mój na tym etapie to miał ze 2 czy 3 mm :)
Ewcia ja Duphaston brałam w 1 ciąży do końca 1 trymestru. W tej nie biorę. Też myślę że Twój lekarz wie ile trzeba brać, nie martw się.

Ja na wizytę idę dopiero za 2 tyg, zaraz po genetycznym. Będzie 4 tyg przerwy, ale w sumie nic się nie dzieje (oby) a nie chce mi się co chwilę latać, zwłaszcza że mam kawałek do lekarza.

Odnośnik do komentarza

Gościówka: mój maluszek ma 6 tygodni i 4 dni mniej więcej od poczęcia. Normalnie ginekolog określa ilość tygodni od pierwszego dnia ostatniej miesiączki ...gdyby mi tak liczył mój maluszek miałby prawie 9 tygodni ...ale mi się sporo przesunęła owulacja ( długie cykle)....stąd u mnie duża pewność co do dnia porodu: 30.06 plus minus 7 dni a nie 14 :) moja lekarka określiła mi w przybliżeniu nawet dzień poczęcia ...pomyliła się dwa dni :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki w wczoraj nie mialam czasu żeby napisać bo u rodziców i tesciow byliśmy im powiedzieć. U lekarza ok. Mały ma 22mm, wszystkie wyniki ok. Zrobił mi cytologie i kazal przyjsc za 3tyg. No i mowil o usg genetycznym i tescie pappa. I jestem i szoku. Bylam pewna ze to jest na nfz a on mi mowi ze nie:/ usg250zl, pappa tez 250zl. No ale zdrowie najwazniejsze, oczywiście zrobimy.

Rodzice oszaleli, zwłaszcza mojego męża bo on trochę odemnie starszy i rodzice juz w statszym wieku. Myśleli ze juz się nie doczekaja:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxebkmcrag4g9f.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...