Skocz do zawartości
Forum

Czerwcóweczki 2017


Gość nanutka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny, muszę się niestety z wami pożegnać dzisiejsza wizyta potwierdziła brak zarodka, puste jajo płodowe. Mam zabieg za tydzień. Strasznie jest mi smutno chociaż oswajałam się z tą informacją już od piątku ale dzisiaj już 100% pewności. Mam ostatnio straszna ochotę na piwo więc niedługo będę mogła się go napić - chociaż w ten sposób się pocieszam Ale mam nadzieję, że niedługo znowu nam się uda (moze za miesiąc, dwa) to wtedy przypomnę się wam i pochwalę dobrą nowiną A mamy, które wcześniej poroniły, jak długo czekałyście na kolejną ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witajcie czerwcóweczki, wczoraj zrobiłam test i jeeest dzidzia, wg moich wyliczeń 5 tc, reszte dowiem się na wizycie w listopadzie.
Mam już 14 miesięcznego synka, który jest kochanym urwisem:-)

Crispnlight ja karmię i powiem Ci że od kilku dni czuje takie kłucie ale nie zawsze. A czy gin wspominał Ci coś o tym by odstawić już od piersi?

Przepraszam że nie odpisuje każdej z Was ale na razie jeszcze nie kojarzę...no i synuś woła cycusia :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie!

W zeszła sobote zrobiłam test, nawet dwa ;-) w poniedziałek gin potwierdzil wczesna ciąże kolejna wizyta po 2 tyg - powinno juz byc widać serduszko i słychać :-) to juz w pon nie mozemy sie doczekać :-)

Crispnlight ja mam córeczkę -22 msc karmiłam ja cały czas ale odkąd sie dowiedziałam o ciazy to musiałam przestać bo bardzo mnie brzuch wtedy bolał :( zanim potwierdziłam info o ciazy to mega mnie bolały piersi w czasie karmienia! I wtedy sobie pomyslałam ze chyba mogę byc w ciazy :-)
Ogólnie jeśli ciąża przebiega prawidłowo to mozna kp :-) ale jeśli występują bóle brzucha itd to lepiej odstawić bo w czasie kp wydziela sie okstytocyna Odp za skurcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

pisałam już tutaj, poszłam do lekarza w piątek na fundusz, bo miałam okropna infekcję - przeziębienie. Na wizytę u mojej lek- prywatną musiałam czekać do wczoraj wieczór. W piątek tamta mnie nastraszyła - że są 2 pęcherzyki, albo ciąża bliźniacza albo taki duży krwiak i kazała przyjść za tydz. POwiedz że to ciąża zagrożona poronieniem...
Wczoraj byłam u mojej pani doktor. Okazało się że to 6 tyg 5 dzień, biło serce, słyszałam je! zarodek jest jeden. To drugie to obszar z którego może się zrobić krwiak lub kosmówka, mam sie oszczędzać. Póki co cieszę się bardzo. Chcę Wam powiedzeić że duże znaczenie ma jakość sprzętu lekarza... podchodzę do tego w ten sposób, że to nie my o tym dcydujemy co będzie...
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ja czuję się dobrze, tylko trochę hormony zaczęłt szaleć, nie mam cierpliwości do mojego dziecka, w dodatku Szymek uwielbia się tulić i klaść na mnie...zaczęłam go tego oduczać ale buntuje się.
Trochę kłuje mnie w okolicy jajników ale w pierwszej ciąży też tak miałam więc nie panikuje :-)

Dziewczyny informowałyście już najbliższych o dzidziusiu? My czekamy do świąt choć nie wiem czy uda się ukryć brzuszek bo wczoraj oglądałam swoje fotki z ciąży i w 3 msc brzusio już był widoczny :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) melduję, że w sobotę byliśmy potwierdzić i jest nasz wymarzony dzidziuś :) pokazał nam nawet bijące serduszko jednak nie wiemy czy bije prawidłowo bo ciąża jest za młodziutka żeby robić jakieś dodatkowe usg nie znam się :p powiedział, że na następnej wizycie wszystko ładnie zobaczymy :) alee dla nas najważniejsze, że bije :) Ja od soboty w nocy walczę z grypą żołądkowa :( wymioty i biegunka, do tego gorączka, bardzo mi przykro, że już tak na początek muszę faszerowac się lekami bo bez nich nie miałam szans ale mój gin zapewnił mnie, że maluszkowi w ogóle nie szkodza więc mu ufam :) nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty a ona dopiero 18 listopada :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73tl6x4bd0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...