Skocz do zawartości
Forum

Depilacja


Gość Mrs Brown

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przekonuje mnie, bo to musi być jakaś mega mocna chemia. Czy po paru latach nie wyjdą jakieś skutki uboczne?

U nich na stronie pisze tak:
"Bezpośrednio po tradycyjnym zabiegu depilacji jak: depilacja woskiem, pastą cukrową, nicią, lub pęsetą, aplikujemy produkty EpilFree. Zabieg zajmuje tylko około 5-8 minut, w zależności od obszaru ciała. Jest bezbolesny i bezpieczny w użyciu."

Jak dla mnie, nie brzmi to dobrze...

Odnośnik do komentarza

Laser wbrew pozorom wcale nie jest taki drogi... Podlisz sobie ile wydaje się na maszynki do golenia, na żele do golenia oraz na depilatory. Mi wyszła niezłą liczba Wcale nie niższa od tego ile kosztuje depilacja laserowa....

[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Nie jestem za żadnymi kosmetykami uważam, że tylko depilacja laserowa może dać najlepsze rezultaty. Skorzystałam z laserowej depilacji bikini i na ten moment po 2 zabiegach włoski odrastają dużo rzadziej i są zdecydowanie delikatniejsze. Moja koleżanka jest po 6 i mówiła, że po włoskach nie ma śladu. Zabiegi skończyła ponad rok temu. Dlatego naprawdę warto zainwestować obie robiłyśmy depilację [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

Jeżeli oczekujesz trwałych efektów to tylko laser Ci to zapewni. Szukaj rabatów, na stronie http://www.studiolaser-depilacja.pl/ oferują cały czas rabaty na lasery LightSheer, gratisowe zabiegi itp. Ten konkretny laser jest stosowany już od wielu lat, a więc dobrze przebadany i nie ma skutków ubocznych. Nowości jak to, o czym piszesz, to nie do końca sprawdzona chemia, nie wiadomo, jakie będa efekty po kilku latach. Polecam Ci albo wybierać laser, albo jednak męczyć się z tradycyjną depilacją.

Odnośnik do komentarza

Nie każdy laser jest taki drogi, często są promocje nawet na zabiegi, zresztą o wiele bardziej opłaca się wydepilować laserem bikini i inne części ciała niż męczyć się innymi sposobami [reklama usunięta]. Jest to laser diodowy o wiele bardziej efektywny niż inne lasery. Pozbył się wszystkich włosków więc nie będę musiała już się więcej martwić depilacją

Odnośnik do komentarza

No ale jaki jest sens korzystania z lasera, który nie przyniesie nam korzyści z trwałego usunięcia lasera? Bo sama nie wiem. IPL jest o wiele tańszy ale nie usuwa włoskow na zawsze tak więc nie wiem czy jest sens z niego korzystać ;)

Radziłabym wybrać się na trwałą depilację laserem light sheer [reklama usunięta].

Bo ona może przynieść o wiele lepsze efekty. I przynajmniej już na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Orinooka88

Jak sie nie ma innych wydatków to oczywiście, ze depilacja laserowa jest okay ;) Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś jednak vlogerka mówiła o laserze Vectus coś. Ja jednak zostałam przy golarce i tak jak ktoś wspomniał, goli sie co 3 dni. Dla mnie jest to jednak trochę męczące dlatego ja np chciałabym kupic sobie depilator. A może wygram? [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jak już decydujecie się na depilacje to powinniście wybrać depilację laserową w sprawdzonym salonie urody [reklama usunięta]. Sama tam byłam na depilacji laserowej i teraz mam gładkie nogi. Taki efekt utrzymuje się bardzo długo dlatego warto zdecydować się na depilację laserową.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...