Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
guga456

Kocyki MINKY czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drogie mamy czy któraś z was rodziła we wrzesniu i może do wyprawki kupowała kocyk minky? Słyszałam teraz że jest to taki wielki hit. Ja się zastanawiam i znalazłam takie: http://cosmodreams.pl/Ocieplane-Kocyki-MINKY-S-c42.html
Wyglądają bardzo fajnie i wzory takie ładne. Czy ten kocyk może tez byc całoroczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłam jakis czas temu taki kocyk minky tyle że na allegro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Latem w chłodniejsze dni tez można malucha nakryć takim kocykiem a te co polecasz wyglądaja bardzo solidnie uszyte. Własnie urządzamy dla syna pokój i pewnie zdecyduję się mu kupic większy taki koc. Bardzo podoba mi się ten wzór: http://cosmodreams.pl/Kocyki-MINKY-XL-dla-przedszkolaka-GEAR-BLUE-p95.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad kupnem tych kocyków to szczerze polecam z ręką na sercu. Kocyki są mega fajniutkie. Ja mam taki zestaw i jestem zadowolona z zakupu. Sliczny i delikatny wzór dla dziewczynki to własnie ten: http://cosmodreams.pl/Komplet-KOCYKI-I-PODUSZKI-MINKY-dla-dzieci-XL-OWL-WHITE-p149.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam ten kocyk z cosmodreams
http://cosmodreams.pl/Zimowe-Kocyki-MINKY-dla-niemowlaka-RACCOON-GRAY-p103.html
On jest z jednej strony bawełniany i z drugiej to minky. Kocyk jest jak dla mnie rewelacyjny ale raczej nie na lato. Jest ciepły ale córka się pod nim nie poci jak pod zwykłym polarem. Przyjemny w dotyku i bardzo mięciutki. Jest napisane, żeby prać go w 30 stopniach ale raz przez pomyłkę uprałam go w 90 i kompletnie nic się nie stało. Ogólnie mogę śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam komplet: kocyk i poduszkę i jestem z niego naprawdę zadowolona. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, a nawet po praniu nie zmienił swojej struktury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

Ogólnie materiał minky jest bardzo miękki i puszysty, dlatego dzieci tak bardzo uwielbiają pod nią spać. Najlepiej kupuj dwustronny kocyk z jednej strony bawełna na cieplejsze dni i minky na chłodniejsze, będziesz wtedy miała całoroczny kocyk. Ja kupuje w tym sklepie CocoBird minkycm.pl/kocyki-minky , bo tam jest minky prawdziwe, a nie jakieś tanie podróbki, tam masz kocyki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość obywatelmarta

świetne są te kocyki, można sobie kupić materiał i uszyć samemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabi123

Warto , ale nie z kategorii "cena - sortuj od najniższa". Marny polar minky a i bawełna cienka i szybko wyblaknie. Raz taki kupilam i juz wiem że co jest tanie to jest drogie bo musiałam po kilku praniach kupować kolejny. Na Facebooku jest strona Diamond Baby i tam znaleźć można perełki jakością porównywalne do wiodącego la millou. Dziewczyna szyję produkty premium. Tylko z wysokogatunkowych materiałów i ma duży wybór tkanin oraz minky ten prawdziwy z USA od Shannon Fabrics. Kupiłam u niej i polecam bardzo. Kocyk piorę często a ciągle wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie jakoś nie przemawiają te kocyki. Poza tym kazda mamusia je teraz ma bo są taaaakie modne. My postawiliśmy na jednokolorowy bambusowy kocyk Memi i jesteśmy zadowoleni z zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się zastanawiałam nad takim kocykiem ale jednak zrezygnowałam bo to jest sztuczna tkanina i nie daje takiego ciepła jak się można spodziewać. Zdecydowanie lepiej się sprawdza bawełna premium, na pościele się taką kupuje ale jak z ociepleniem w środku też taki otulacz jak kocyk sobie uszyłam. Jak szukacie materiałów najlepszych to na https://www.mamytkaniny.pl/kategoria/bawelna-premium/ polecam zajrzeć. Mają ogromny wybór materiałów naprawdę i do tego dobre ceny właśnie. Można liczyć na szybką wysyłkę z ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Julka

Minky nie przepuszcza za dużo powietrza i bardzo się może maluch pocić. Ja polecam Bambusowo-Bawełniane , mam z firmy X-lander i jest przewiewny i miły w dotyku a zarazem cieplutki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majka

Ja sobie fajny komplecik minky zamówiłam z SuperMami. Kocyk jest ciepły, z jednej strony przyjemna bawełna a z drugiej własnie minky:) Kocyk fajnie się sprawdza nam i na spacerach w gondoli i jako otulacz do nosidełka więc na pewno warto mieć:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...