Skocz do zawartości
Forum

Blizny u dziecka


gwiazdka0

Rekomendowane odpowiedzi

Kup w aptece plastry z silikonem Sutricon Kids. Ja stosowałam u mojego syna po szyciu łydki, naprawdę szybko wygładzają bliznę. Nie wiem jak duże to skaleczenie, ale plastry można przycinać w dowolny sposób, więc nie będziesz miała problemu z dopasowaniem. Na plastrach są tatuażowe obrazki, więc syn nawet się nie opierał przed przyklejaniem. I szybko zobaczysz efekt

Odnośnik do komentarza

Sama kupowałam dla córki te plasty są świetne. Po wakacjach niestety jak to u dzieci zostało trochę śladów po skaleczeniach i stłuczeniach, ale to tylko dziecko, przeciez nie zabronie biegać i bawić się. W opakowaniu jest 5 plastrów o rozmiarze 3 x 7 cm z efektem tatuażu z zabawnymi zwierzątkami. Moja mała chętnie je daje przyklepić. Pani w aptece poinformowała mnie że plaster należy zmieniać średnio co 3- 5 dni, jednak najlepsze efekty uzyskuje się, wymieniając plaster co 24 godziny.

Odnośnik do komentarza
Gość rejeksandra

gwiazdka0
A w opakowaniu tylko 5 tych plastrów? Są jakieś większe opakowania czy tylko takie?

5 plastrów to wcale nie tak mało, docinasz je na wymiar, u nas jeden plaster wystarczał na ucięcie 4-5 kawałków, każdy kawałek do 5 dni na skórze, więc jedno opakowanie wystarczyło nam na kilka miesięcy kuracji.
Odnośnik do komentarza
Gość Kamilla36

Polecam zastosować krem Octenicare. Stosuję u siebie i swojego dziecka i nie dość, że wspomaga procesy regeneracyjne skóry, to działa też łagodząco. Sprawdza się więc idealnie na takie wypadki, ale jest też dobry przy łuszczycy i AZS. Powinnaś być z niego zadowolona 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...