Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny melduje sie ze szpitala. Urodzilam synka-Eryk (37+2tc)siłami natury.. 18.04.17r. Termin był na 6maja... Pojechałam do szpitala z bólem brzucha około 22.. Nic sie ne działo.. Ostatnie badanie było po 9 i miałam po nim dostać wypis.. Na fotelu odeszły wody i na porodówke! :) podeślę jakąś fotkę jak będę miała chwilę. Jutro wypis ze szpitala, :=)

Odnośnik do komentarza

Oo ale wiesci! Wervk gratulacje! Jak będziesz mogła to napisz coś więcej no i oczywiście czekamy na fotkę slodziaka <3<br /> Zafalowana trzymam kciuki żeby maluszek jeszcze posiedział w brzuszku. A u ciebie synek czy córcia? No i tak, dziewczyny co dołączyły do grupy na fb i się nic nie odzywały zostały wywalone ;) Jakby któraś jednak chciała należeć do grupy i się też udzielać to napiszcie do OnaM, bo ona jest adminka, myślę że nie będzie problemu ;)
Kamianna jak zobaczysz córcie to na pewno się zakochasz bez pamięci, tak samo jak w pierwszej :)
Death, ja magnezu nie brałam w ogole więc nie pomogę, może stopniowo zmniejszaj dawkę, żeby nie tak nagle odstawić...
Bisiek, pytasz czy bolą skurcze przepowiadajace? Mnie trochę bolą ale do wytrzymania ;)
U mnie w obwodzie 107 cm, a już myślałam że mam najwięcej ;p

https://www.suwaczki.com/tickers/kjmncwa1okfq0aq3.png

Odnośnik do komentarza

Waga3070 /53cm. Spadł na wadze teraz ale nadrabiamy dzielnie. Mój pierwszy poród. Kolo 22 dotarłam do szpitala bo zaczal mnie bolec brzuch. Chcialam aby cos mi dali bo nie wyrabialam. Bole jak na miesiaczke.. Dostalam tabletki zostalam na noc i po 9 mialam miec ostatnie badanie (juz wypis byl gotowy). Ale na fotelu odeszly wody. I kierunek porodowka. Po 15 juz bylo po sprawie :)). Troche "popekalam" przez co ledwo chodze ale szwy były zakladane z dobrym znieczuleniem wiec caly 1 dzien dalam rade bez problemu. Teraz tylko czuje dyskomfort ale juz nie dlugo zdejmujemu je:)

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

wervk- gratuluję z całego serca!!! masz maluszka ze sobą- zobaczysz będzie Wam cudownie :-* :-* :-* :-*

Ja tez caly czas biorę magnez 3x2. Na Śląsku wiekszosc kobiet ma niedobór magnezu!

Olamakota-brzuch się obniża bo dziecko głową wchodzi do kanału rodnego. A skoro wchodzi do kanału tzn że szykuje się do wyjścia :D tylko nie wiadomo kiedy :-P

Ja właśnie wsiadam do auta i jadę do szpitala. Odezwe się jak będę miała Agatke w ramionach <3<br />
Trzymajcie kciuki! Proszę!

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

DobraWrozka trzymam mocno!

wervk[/] a miałaś jakieś objawy wcześniej, tzn rano tego dnia lub dzień wcześniej? Jakieś pobolewania? Uczucie lepszej możliwości oddychania? Brzuch zszedł niżej? Odszedł jakiś czop/śluz? Pytam czy dało sie domyślić, ze to już może nadejść :)

Ja sie właśnie trochę przeraziłam, bo dziś po nocy na wkładce miałam gęsta, biała wydzielinę. :/

http://www.suwaczek.pl/cache/a9f01c7636.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...