Skocz do zawartości
Forum

Jedzenie w przedszkolu dla wegan dzieciaka


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie mamy :) czy znacie mamusie jakies przedszkola w krakowie przyjazne dla wegan rodziny? chce przeniesc dziecko do innej placowki, bo tam gdzie byl teraz panie przedszkolanki wmuszaly w niego miesko nawet jak nie chcial, i byly gluche na moje prosby zeby mu tego mieska nie dawac, a o mleczko, jajeczka itp to mi sie nawet juz walczyc nie chce bo nie rozumieja :( czy jest jakas placowka w ktorej nie ma tego problemu? <3

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Jeżeli chodzi o samą dietę - Ministerstwo Zdrowia dopuszcza dietę wegetariańską, nie wegańską, chociaż instytuty z innych krajów dopuszczają też dietę wegańską. O ile dbacie o to, żeby dziecko jadło zbilansowane posiłki, nie powinno być problemu, a przedszkole powinno stosować się do zaleceń rodziców w zakresie żywienia. W jakich okolicach szukasz placówki? Prowadzimy przedszkole w Gorzkowie k. Wieliczki. Żywność sprowadzamy z okolicznej wsi, wszystko jest zdrowe i naturalne, dostosowujemy się też do życzeń rodziców w kwestii żywienia ich dzieci.

Prywatne Przedszkole Gorzków

Odnośnik do komentarza

Opłaty wynoszą u nas 250 zł. Dodatkowo płatne są posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, napoje) - całodzienne wyżywienie to koszt 9 zł. Nie ma problemu z dostosowaniem diety dla dzieci które np. nie jedzą glutenu, laktozy etc. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.przedszkole.wieliczka.pl/ W razie pytań - jestem do dyspozycji!

Prywatne Przedszkole Gorzków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...