Skocz do zawartości
Forum

Hybrydy w ciąży


Gość Karolina Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

Od lat noszę żele a dłuższego czasu hybrydy. W ciąży też nosiłam.

Rzeczywiście do porodu nie powinno być nic na paznokciach, ale nie potrafiłam sobie odmówić, więc na ostatni miesiąc zrobiłam po prostu w miarę przezroczyste, a od nóg miałam jak zwykle czerwone.
W szpitalu (państwowym) nikt mi nic złego nie powiedział. Syn się nie spieszył, rano podjęto decyzję, że po południu mam cesarkę. Nikt na paznokcie nie zwrócił uwagi. No tylko jedna z pielęgniarek podczas cesarki, która zapytała, gdzie kupiłam taki odcień czerwieni, bo też by taki chciała... Więc bywa różnie.

Miałam zabieg operacyjny kolana, niespodziewany, bo po urazie. Marudzono trochę na hybrydy, ale wystarczył im 3 mm odrost.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ginekolog położna

Nie powinno się robić hybrydę w ciąży, ponieważ to może uczulić Ciebie i źle wpłynąć na płód co jest udowodnione iż hybryda posiada związki chemiczne.zastanow się co jest ważniejsze dla Ciebie paznokcie czy dziecko

Odnośnik do komentarza

Nie uchronimy sie Drogie Panie przed szkodliwym wpływem czynnikow srodowiskowych, chocby smog.... mysle ze taka wygoda jak hybryda naprawde nie wplywa dlugofalowo na nasz organizm I mozemy z niej korzystać 

Nie dajmy sie zwariowac- hybrydki sa meeegggaaa wygodne!

Mowie Wam to jako uzytkowniczka oraz osoba wykonujaca (jestem kosmetologiem), pracujac, uwazam iz ogromnie wazne jest odpowiednie sciaganie hybrydy z dbaloscia o paznokcie oraz obserwowanie ich jak reaguja, jesli beda zmeczone trzeba dac im odpoczac 

Jesli mogę polecić jakieś dobre to będą to hybrydy od Provocater https://provocater.pl/026-aubergine Mają super krycie a jednocześnie przebadane składy. 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...