Skocz do zawartości
Forum

Fajna zabawka i przyjaciel dla malucha - Jamniczek


miłoszka

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni testujemy z synkiem bardzo fajną zabawę edukacyjną. Nie posiada dźwięku, dzięki czemu pobudza wszystkie zmysły dziecka. Mobilny jamniczek firmy Playskool to nowoczesna, mobilna zabawka. Uśmiechnięty piesek, który wesoło patrzy na malucha, odrazu zachęca do wspólnej zabawy. Kolorowe przyciski i pokrętła przyciągają ciekawość małych rączek. Zwierzątka wyskakujące po naciśnięciu z ukrycia wywołują radosny śmiech dziecka. Dzięki temu, że zabawka nie posiada dźwięku, dziecko samo naśladuje odgłosy 3 radosnych zwierzaków. Pokrętło, które wydaje delikatny dźwięk podczas kręcenia, również skrywa tajemnice. Kręcąc pokrętłem pokazują się w małym okienku cyferki i kolorowe, radosne zwierzątka. Figlarny ogonek służy mojemu dziecku do przenoszenia pieska z miejsca na miejsce. Jamniczek wykonany jest bardzo starannie, z materiałów przyjaznych dla dzieci. Jest bezpieczny, nie posiada ostrych krawędzi ani elementów mogąc się oderwać. Poza tym rzepy, dzięki którym zabawkę można przyczepić do wózka czy łóżeczka to rewelacyjne rozwiązanie. Piesek jest mały, lekki, poręczny a dzięki funkcji składania zmieści się nawet w torebce. Tak naprawdę można go wszędzie ze sobą zabrać. Zabawka doskonała do zabawy w domu, na spacerze, w samochodzie czy w środkach komunikacji miejskiej, ponieważ jest na tyle cicha, że na pewno nikomu siedzącej obok nie będzie przeszkadzało, że maluch się nią bawi. A jak się sama przekonałam, jadąc z synkiem autobusem, wzbudza ciekawość dorosłych i uśmiech, gdy z brzuszka Jamniczka wyskakują zwierzątka a maluch jest zachwycony i reaguje śmiechem, krzycząc przy tym hau, hau, miał, miał. Jak widać, zabawki bez dźwięku teź są rewelacyjne. Pobudzają wyobraźnię i kreatywność dziecka, jak również rozwijają zdolności manulane a przy tym sprawiają wiele radości. Są źródełem wielu wspaniałych chwil i przyjemnej, radosnej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...