Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Moniq trzymam jutro kciuki i dawaj znac co i jak
Lehrerin dzielna kobieta z Ciebie, dobrze ze sa babcie
agatron jak zasypianie Boryska?
Monika Szym po prostu nie jest zarosniety, ale teraz spi :Śmiech: wiec nie bede blyskala mu po oczach :) a ja bez zmian, nie mam jak pojsc poki co bo nie mam z kim go zostawic. A tluszczak, taki obcy od pepka w gore jakby na pln wschod, jakis lekarz kiedys mowil bym to zniwelowala, moze kiedys znowu kogos zapytam :)

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór

Światełko się jeszcze świeci to zaglądam :Śmiech:
Siedziałam i się zastanawiałam co ważnego mam jutro, w końcu zajrzałam do kalendarza żeby sprawdzić co mi gdzieś po głowie się kołacze. A jutro mam drugie szczepienie na żółtaczkę i wizytę u ortopedy. Ciekawe co z operacją skoro ostatnio kolano mniej boli, może jednak nie trzeba jej robić, ale bym chciała :)

Roma, Andzia – witajcie na Mamutkach ::):

Gabi - nie martw się na zapas, 1 dzień nie zrobi różnicy więc jutro pójdziesz do lekarza i sprawdzisz co to.

Bożena - przykra sytuacja ale wierzę, że coś się poprawi w tej materii :yes:

Lehrerin – sił na te intensywne dni!

Moniq - dobrych wieści jutro u lekarza, będzie dobrze, trzymaj się.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

dawno mnie tu nie było, ale uwierzcie nie wyrabiam się z niczym...Miki ma jeszcze mały kaszel (dzisiaj kontrola), Maja trochę większy. Póki co mam dwójkę w domu, więc w ciągu dnia czasu na bieżące sprawy mniej.

Pozdrawiam Was Kochane i życzę zdrowia wszystkim, którzy go potrzebują :Kiss of love:

Moniq
dla Ciebie szczególnie :Całus:

Odnośnik do komentarza

Witam porannie:Oczko:

Nika ma ospe!!!!!ale kropek chyba jeszcze mniej niz Krzys:sofunny: w sumie to sie ciesze bo juz bedziemy miec to z głowy a przechodza to bardzo lagodnie:Oczko:

Krzys dzis do lekarza zapisany na 16.30 wiec moze sie czegos dowiem:Oczko:

A ja wczoraj wreszcie wyrwałam zeba a wlasciwie resztki ktore po nim zostały i bezbolowo udalo sie go usunąc::): A najciekawsze jest to ze z braku kasy poszłam do przychodni na NFZ. I okazuje sie ze gainet rewelacja, super wyposazony (rentgena tylko nie maja) jak sie chce lepsze materialy to sie doplaca, no ale to i tak pikus jak sie wezmie pod uwage ze wizyty i czesc zabiegow jest refundowana:Oczko: Do tego trafilam na świetna babke, (bylam tam juz tydzin temu z innym zebem do kanalowego leczenia) młodziutka, jeszcze sie przejmuje tym co robi, super delikatna ale sprawna, pierwsz raz w zyciu chodze do dentysty z przyjemnoscią i calkowicie bez lęku i bolu::):

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

witam
chcecie kawy???? ja potrzebuję jej ostatnio niesamowite ilości, nie wim czym to podyktowane, ponieważ sporo śpię, ciśnienie też mam okolicach 100/70 czyli wysokie, może to nałóg, choć czytałam, że niby nie uzależnia:sofunny:

gabi super, że trafiłaś na takiego zębologa!!! zazdroszczę tej ospy u dzieci, daj znać co po wizycie u lekarza z Krzysiem

monia ty dzisiaj z dzieciaczkami do pulmonologa??? też czekam na info

dziubala skleroza mamucia, dobrze, że jednak sobie przypomniałaś co masz dzisiaj w planie, trzymam kciuki za brak operacji

słonko zdrówka, goń wirusa

anulka oby Miki i Majeczka juz przestały kaszleć

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Ann
Dziubala dobrych wiesci od ortopedy

Przyłączam się do życzeń Ann :cheess:

Anulka
dzień dobry

dawno mnie tu nie było, ale uwierzcie nie wyrabiam się z niczym...Miki ma jeszcze mały kaszel (dzisiaj kontrola), Maja trochę większy. Póki co mam dwójkę w domu, więc w ciągu dnia czasu na bieżące sprawy mniej.

Pozdrawiam Was Kochane i życzę zdrowia wszystkim, którzy go potrzebują :Kiss of love:

Moniq
dla Ciebie szczególnie :Całus:

Zdrówka dla maluszków i sił dla Ciebie. My dzisiaj polowanie (drugie) na kupę i jutro do badania.

gabalas
Witam porannie:Oczko:

Nika ma ospe!!!!!ale kropek chyba jeszcze mniej niz Krzys:sofunny: w sumie to sie ciesze bo juz bedziemy miec to z głowy a przechodza to bardzo lagodnie:Oczko:

Krzys dzis do lekarza zapisany na 16.30 wiec moze sie czegos dowiem:Oczko:

A ja wczoraj wreszcie wyrwałam zeba a wlasciwie resztki ktore po nim zostały i bezbolowo udalo sie go usunąc::): A najciekawsze jest to ze z braku kasy poszłam do przychodni na NFZ. I okazuje sie ze gainet rewelacja, super wyposazony (rentgena tylko nie maja) jak sie chce lepsze materialy to sie doplaca, no ale to i tak pikus jak sie wezmie pod uwage ze wizyty i czesc zabiegow jest refundowana:Oczko: Do tego trafilam na świetna babke, (bylam tam juz tydzin temu z innym zebem do kanalowego leczenia) młodziutka, jeszcze sie przejmuje tym co robi, super delikatna ale sprawna, pierwsz raz w zyciu chodze do dentysty z przyjemnoscią i calkowicie bez lęku i bolu::):

Podeślij parę zarazków, bo te moje dzieci chyba nigdy nie zachorują na te choroby. I poproszę o tą stomatolożkę, bo chyba mnie też ząb boli. Wcześniej to było ciśnienie, ale teraz jak biorę tabsy a łeb po lewej stronie dalej boli to stawiam na zęba:36_2_43:

Wczoraj m zakleił rów w kuchni, ale schnie to dziadostwo baaardzo powoli. Coś miałam jeszcze nasmarować ale mi się zapomniało....idę małej inhalację robić bo już się sama szykuje.

Mamutki :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Anulka
My po lekarzu, Miki ma zielone światło na przedszkole, Maja przez 3 dni wziewnie mukosolvan i po chorobie.

Monia
a czemu badanie kału?

Monika
ja tez kawowa i co raz więcej. Muszę się opamiętać bo na kardiologii wyląduję.

Bo do pulmonologa mają mieć komplet badań. Chyba chodzi o wykluczenie pasożytów, bo podobno i one powodują uciążliwy kaszel:36_11_1:

Aka witaj:cheess:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...