Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Jak wracaliśmy od teściowej, to w drodze powrotnej byliśmy na wystawie kotów w Galerii Jurajskiej (w Częstochowie). Szału nie było, a kolejka na 2h, żeby koty swobodnie pooglądać. My weszliśmy bez kolejki, więc tylko kilka kiciusiów widzieliśmy, bo tak ludzie byli ściśnięci, by nikt z poza kolejki ich nie zobaczył. Ale dobrze, że nie staliśmy, bo nie warto było stać. Ale mam niedosyt, bo od dawna chciałam kilka kotów na tak spokojnie oglądnąć i zadać pytanie ich hodowcom. Dojrzewamy do kupna kota/kotów (choć ja wolałabym psa), ale widać jeszcze nie przyszedł dobry czas na ich kupno :Oczko:

A Wy macie jakieś doświadczenia z domowymi kotami?

Odnośnik do komentarza

Hej, Dziubala zawsze miałam kotka i teraz tez, ale to zawsze były znajdy i koty dachowce, dzieci i ciąże też z kotami za pan brat, ok. Kotka można nauczyć czystości, powiem więcej, uważam, ze mój kot śp Chrupka umiał mówić, jak do niego mówiliśmy to on odmiałkiwał i zawsze rozumiał, np " idź zobacz, czy Wojtuś śpi" a Chrupek " miau" i tup tup do pokoju, a jak Kubuś był niemowlęciem i kot biegiem leciał do jego pokoju to było wiadomo, ze zaraz mały wstanie, kot wiedział to w jakiś cudowny sposób zanim dziecko zapłakało. Kocham koty i dla mnie dom bez kota, to nie dom, a mruczenie to muzyka relaksacyjna jak się patrzy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Hej :)

Jak wracaliśmy od teściowej, to w drodze powrotnej byliśmy na wystawie kotów w Galerii Jurajskiej (w Częstochowie). Szału nie było, a kolejka na 2h, żeby koty swobodnie pooglądać. My weszliśmy bez kolejki, więc tylko kilka kiciusiów widzieliśmy, bo tak ludzie byli ściśnięci, by nikt z poza kolejki ich nie zobaczył. Ale dobrze, że nie staliśmy, bo nie warto było stać. Ale mam niedosyt, bo od dawna chciałam kilka kotów na tak spokojnie oglądnąć i zadać pytanie ich hodowcom. Dojrzewamy do kupna kota/kotów (choć ja wolałabym psa), ale widać jeszcze nie przyszedł dobry czas na ich kupno :Oczko:

A Wy macie jakieś doświadczenia z domowymi kotami?

Ja chciałabym kupić kota rasowego Maine Coona. Widziałam raz u weterynarza i zakochałam się. Problem w tym ,że po pierwsze kosztuje, po drugie bałabym się go wypuszczać na podwórko - a jak nie jak jeden kot już wychodzi a po trzecie jest tyle biednych kotków do adopcji ,że aż żal.

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/MgxJSrQ.jpghttp://lbyf.lilypie.com/MgxJp1.png

15.03.2001:angel1: 26.02.2012 :angel1:

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Nie mogę się doczekać jutrzejszego dnia, bo po Turnieju Piłkarskim Adasia jedziemy zobaczyć kotki do adopcji. Ciekawe czy któreś spodobają się chłopakom :)
Z rasowych kotów na topie jest kot brytyjski, tylko cena powala :Szok:. Od tego mówienia o kotach sama już nie mogę się ich doczekać w domu. I to mówię ja - psiara :Śmiech:

Mama – nie mogę zagłosować, bo nie mam konta na FB.

joasia1973

Ja chciałabym kupić kota rasowego Maine Coona. Widziałam raz u weterynarza i zakochałam się. Problem w tym ,że po pierwsze kosztuje, po drugie bałabym się go wypuszczać na podwórko - a jak nie jak jeden kot już wychodzi a po trzecie jest tyle biednych kotków do adopcji ,że aż żal.

Mnie też podoba się Maine Coona, ale Brytyjski bardziej :). My kota nie będziemy wypuszczać, bo ma to być stricte domowy kot :)

Ulla – a na czym polega niedosypianie Mikołajka? Chodzi późno spać, czy wcześnie wstaje?
W dzień to się nie dziwę, że nie chce spać, bo w tym wieku dzieci rzadko mają dzienną drzemkę.

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

U mnie doba za krótka, czas mi szybko ucieka :Kiepsko:
Ale zdrowie wszystkim dopisuje :)

Ulla – zdrowia dla Was!
A co do snu, to 10h na 3,5l. to mało :yes:. Co prawda każde dziecko jest inne i jednemu trzeba te 1-2h więcej a innemu 1h mniej, ale wygląda na to, że Mikołajkowi brakuje tej 1h snu ;). Może warto by spróbować kłaść go wcześniej.

Dzieci 2-3 lata - 12 godzin
Dzieci 4-5 lat - 11 godzin
Dzieci 6-9 lat - 10 godzin

Mama – nie adoptowaliśmy kotka. Oglądaliśmy, pogadaliśmy i stanęło na tym, że to nie dla nas. Będziemy kupować kota brytyjskiego niebieskiego :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...