Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
w Nowym roku
strasznie dawno tu nie zaglądałam

u nas w miarę ok, ja teraz ciut przeziębiona, mam katar i boli mnie głowa

dzieciaki na szczęście zdrowe, mam nadzieję że się nie zarażą

Adaś juz skończył 9 mies, jest taki zabawny, i tylko chce byc ze mną, nie chce do nikogo innego, nie raczkuje, ale za to juz próbuje wstawac i chodzi jak go się prowadza, jeszcze nie ma ząbków i włoski też słabo rosną, kupiłam chodzik bo miała dosyc noszenia go i teraz jak go tylko wsadze to od razu biegnie do pokoju siostry.
Doma ciut przy nimpomaga, czasem go popilnuje, pobawi się z nim, ale też nieraz mu dokucza.

POZDRAWIAM WAS I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA

Odnośnik do komentarza

u nas już ok, Adaś powoli uczy się raczkować,
Dominia jeszcze tylko 3 dni szkoła i ferie, ciut rano dłużej pośpimy, po ostatnio mały potrafi pospac do 8, teraz jeszcze śpi, Doma też jeszcze w domu, mówi że boli ja brzuch, ale nie wiem czy na pewno czy dlatego że mama koleżanki co zawsze po nią przychodzi rano i ida do szkoły zadzwoniła że zaspała i nie przyjdzie, narazie kazałam jej się położyć zobaczę jak będzie za chwilke najwyżej pójdzie na 2 godz lekcyjną.
chociaż może i naprawde ją boleć bo ostatnio się czymś zatrułyśmy-ja i ona, i biedna strasznie wymiotowała i miała biegunkę, no ale to było w niedzielę a dziś środa,

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas już po feriach, czas szybko zleciał, jak zwykle :Szok::Oczko:
Dla tych co nie byli, to polecam wyjazd do Białegostoku, mało popularne miasto na odpoczynek, a to zielone płuca Polski, dla kogoś kto mieszka w zasmogowanych miastach, to w sam raz miejsce na przewietrzenie głowy i płuc :)
Od wczoraj znów zaczął się kierat (jak mawia teściowa) i czekam jak zwykle na weekend :D

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Ja dziś miałam urzędowy dzień :Kiepsko:

vicky1
Hej
No to przywitam się w tym wątku :)
Ja mam 32 (jeszcze) a moja córka 17 miesięcy. Na tym forum od niedawna jestem.

Witamy i zapraszamy do pisania ::):

Słonko - super się złożyło z feriami Julki :)

Ulla – ferie będziesz planować jak Mikołajek pójdzie do szkoły ;). W przedszkolu nie zwraca się uwagę na ferie, bo dziecko i tak może tam chodzić cały czas, a w szkole przez czas ferii budynek zamknięty. No chyba, że organizuje półkolonie, ale to się rzadko zdarza.

Spokojnego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U nas jesienna i wietrzna pogoda. Choć z tego wiatru to się cieszę, bo może przewieje choć trochę smogu z miasta.

Czytałyście Probiotyk, prebiotyk, a może synbiotyk? Czym się różnią? Co wybrać?


Czy wiesz, że pełne odbudowanie właściwej flory jelitowej po kuracji antybiotykiem zajmuje około pół roku?

Nie wiedziałam, że AŻ pół roku! :Szok:

vicky1 - biedna Milenka, a co jej było, że trafiła do szpitala?
Zmiana klimat najczęściej pomaga, ale czasami może zaszkodzić. Ale jak dobrze miejsce wybierzesz to powinno wyjść Wam to na dobre :)

Oopsy Daisy - ooo, a kiedy przylatujesz? Ja mieszkam w Krakowie :lol:, z przyjemnością z Tobą coś wypiję :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...