Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Jak tam przygotowania do Świąt?
Ja mam święta o tyle zaplanowane, że piątek i sobotę jesteśmy u teściowej i siostry K., a w niedzielę i poniedziałek u nas. W niedzielę robimy urodziny Adasia :)

Bożenka, gratulacje! Adasiu witaj na świecie!


La Luna
– możesz podpowiedzieć gdzie w Hiszpanii jest najładniej i warto tam pojechać z dziećmi. Myślimy o wakacjach w Hiszpanii, gdzieś oczywiście nad morzem, ale niedaleko Barcelony, bo chcielibyśmy tam pojechać m.in. do klubu piłkarskiego ;)

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Jak po Świętach? Przybyło na wadze? :Oczko:
U nas w Święta było bardzo intensywne, bo piątek i sobota wyjazdowa do teściowej i siostry K., sporo gości tam było. W niedzielę już u siebie robiliśmy urodziny Adasia i mieliśmy gości do poniedziałku. Potem dzień z dziećmi, bo jeszcze wolne od szkoły, a ostatnie 2 dni to bieganie za prezentami, które K. ze sobą dziś zabrał do... Danii (w niedzielę jest komunia jego chrześnicy). I właśnie od dziś do wtorku jestem słomianą wdową. Pierwszy raz (od 11 lat małżeństwa) będę tak długo bez K. ;)
Teraz dobrze byłoby wpaść w rytm i powychodzić z różnych zaległości...

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Hej
Byłam dziś z Adasiem na pierwszym krótkim spacerku, spał cały czas teraz nadal śpi, raczej narazie u nas ok, mały nie daje się zbytnio we znaki, wczoraj trosszkę po południu marudził, ale potem było ok, nockki spokojne budzi się 2 razy naje się i śpi. Dominia powoli przyzwyczaja się do brata, nadal jest nim zachwycona chociaż czasem miewa humorek jak jej zwrócę uwagę, ale nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Nawet nie jest źle bez K., bo myślałam, że będę się bała w nocy :Nieśmiały:. W razie czego przeniosłabym chłopaków do swojego łóżka :Śmiech:
Dziś pojedziemy sobie na zakupy, bo muszę im kupić nowe czapki wiosenne, potem jakieś lody itp. :)

Bożenka - super z pierwszym spacerkiem, masz to uwiecznione na fotce? ;)
Fajnie, że Adaś taki grzeczny, oby tak już zostało :)

Ulla - czy z K. czy bez, to nie ma większej różnicy w odpoczywaniu ;). Za to w sprzątaniu widzę, że jak K. nie ma, to jakoś tak czyściej jest :D

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie w niedzielne popołudnie :)!!
U nas dziś szaro-buro i pada..., pogoda fatalna, działa nostalgicznie.
Bożenko gratulacje i witamy małego na Adasia na świecie:)

U nas jakoś pomalutku, tylko Kuba cały czas ma niedrożny nos, mam wrażenie, że to już nie katar, bo chyba zszedł po mucofluidzie, ale taki obrzęk nosa, teraz dostaje nasonex. Jestem już zmęczona jego noskiem, nie może dobrze spać chrapie, ma bezdechy i tak jakby mu coś w tym nosie mu przeszkadzało. Od listopada na lekach ile można ładować w takiego malucha, już mam nerwa, nawet zaczęliśmy chodzić do groty, ale to też nie pomaga, cały czas tak jak było, dobra już Wam nie smęcę

Pozdrawiam

http://www.dzieciak.com/t/index.php/20090311/Jakub/3/ticker.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-38014.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo :)

Ciągle pada u nas :Kiepsko: i tak deszczowo jest od weekendu nie licząc pierwszej połowy soboty i całe szczęście, bo wtedy mieliśmy wyprawę na basen. Reszta weekendu domowa przez deszcz i pod znakiem przeróżnych gier planszowych, aż mi się od nich głowa kwadratowa zrobiła, nie wiem jaki dzieci mogą tak ciągle się bawić i grać itd., ja musiałam sobie robić przerwy i wtedy robiłam porządki w szafkach, super sposób na odreagowanie gier :sofunny:
Byle do jutra i K. już będzie z nami :)

Ulla - nie wiem od czego to zależy, K. niby nie bałaganiarz a bez niego i tak jakoś czyściej a ile jedzenia ciągle w lodówce jest :sofunny:. Ale oczywiście wolę jak K. jest w domu :yes:

Agniecha - biedny Kubuś :(, a jest pod kontrolą laryngologa? A byliście u alergologa?

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U mnie intensywnie, bo czas szybko leci i dużo spraw czeka w kolejce na załatwienie. Rodzina od wczoraj w komplecie :). 5 dni samej z dziećmi było całkiem ok, poradziłam sobie bez niczyjej pomocy więc na przyszłość już nie będę się tak tego bała, nie taki wilk straszny :Śmiech:

Ulla - chyba też mogę napisać, że bez K. miałam lepszą organizację :Oczko:. Przy K. też jestem dobrze zorganizowana, ale jak małża nie było to przynajmniej nikt mi nie przeszkadzał :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny
Ulla Kuba dostawał bronchowakson, a teraz podajemy mu też xyzal to właśnie lek na alergię.

Czekam na wizytę u alergologa, poza tym mój starszy syn anginę dostał, czekam czy młody się nie zarazi.
Niedługo długi weekend majowy, mam urlop calutki tydzień wolny łał, już nie mogę się doczekać. Dziewczyny macie jakieś pomysły na spędzenie majówki?
Pozdrawiam

http://www.dzieciak.com/t/index.php/20090311/Jakub/3/ticker.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-38014.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...