Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poniedziałkowo :)

Za nami fajny weekend rodzinny, bez żadnych wyjazdów i spotkań towarzyskich :), ale były lody, spacery nad Wisłą, kino, mecze itd. Byle do kolejnego weekendu :)

Platserka1 - witaj, napisz coś więcej o sobie :)

Izek - super z wakacjami w Chorwacji :). Gdzie dokładnie będziecie?

Bożena - u nas Adaś w ten czwartek będzie miał zakończenie roku :). Grupę w przedszkolu opuszcza 7 dzieci, z czego 5 będzie w tej klasie co Adaś :)

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

witam
ja odpoczywam w domku po 2 dniach sporych wrażeń. w niedzielę wyprawialiśmy Domini urodzinki w sali zabaw ale potem jeszcze mieliśmy gości w domu teście ibrat męża z rodzinka a wczoraj najpierw od rana 3 wizyty lekarskie:dentysta alergolog i bilans 6 latka, potem odprowadziliśmy dziadków na autobus, i ok 17 w końcu udało się dotrzec do nas manence z dziećmi, krótkie spotkanko ale za to udane, najpierw kawka , torcik i ciasto, a pozniej byłyśmy na placu zabaw.
zdjęcia udało mi się zgrać więc poniżej

https://picasaweb.google.com/103365127233382160269/MarzenaIJa?authkey=Gv1sRgCJz_3_mooKWyKQ

a tu z urodzin Domini
https://picasaweb.google.com/103365127233382160269/Zdjecia062011?authkey=Gv1sRgCIuIhouQ1uWCNw

Odnośnik do komentarza

BOZENKO dzieki za wstawienie zdjec swietne wyszly ja tez pozniej wstawie a torcik byl naprawde sliczny i pyszny
czas u Was byl tak fajnie spedzony taki luzik dzieki
MARZENKO dawno Cie nie bylo fakt a ajk sie czujesz

naleze do STRETCOMu i przyslali mi ankiete 2 osoby moga ja jeszcze wypelnic i jesli wygramy kampanie to za frik dostaniemy farby do wlosow wiec kto chce skorzystac to prosze mi tylko powiedziec kto sie zapisal

Ankieta farbowanie włosów - znajome

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry Mamusie.
Ja mam ostatnio problemy z wysypianiem się , nie chce mi się rano wstawać do pracy .
Życzę miłego dnia Słonka.

:Aniołek: 1997.03
:Aniołek: 1998.01
:Aniołek: 1998.06
Kingusia www.pomoz.eu
http://suwaczki.maluchy.pl/li-45554.png

...Otwórzmy serca na słabszy świat, tak wiele łez ukrytych tam, zmień kreskę smutku w podkówkę szczęścia symbol, Ty i Ja...

Jakub
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlkqi19cxftgt8.png

Odnośnik do komentarza

witam
ja właśnie śniadaniuję, i siedze przy kompie, ale zaraz zabieram się za ogarnięcie mieszkania , chce jeszcze pojechać rozejrzeć się za jakimiś butami a teraz bo przydały bi mi się jakieś, a po południu przychodzi kolezanka z corką żeby dziewczynki się pobawiły, urlop popołudniami wykorzystuje na spotkania ze znajomymi którzy maja dzieci w wieku Domini żeby przed wakacjami się trochę rozerwała bo za 2 tyg jedzie do dziadków na jakieś 2-3 tyg więc koleżanek swoich nie zobaczy.

Odnośnik do komentarza

Dziubula chyba na głowie masz dużo spraw bo dziś już środa a nie wtorek.

co do naszej Manenki to masz rację trudno się przyzwyczaić że juz ma duże dzieci, ale powiem ci że mam koleżankę rok ode mnie młodszą jej syn niedawno skończył 18 lat to z mojej perspektywy gdy ja mam dopiero 6-latkę to nie wyobrażam sobie tak dużego dziecka , ale to dlatego że my mamy dzieci które dopiero rozpoczynają szkołe a nie prawie kończą.

Odnośnik do komentarza

witaj MARTUS co u ciebie

dzieki dziewczyny za mile slowa
u mnie malowanie domu dalszy ciag ,dzis bylo zebranie na ktorym najaddlam sie ciasta ale jakiego dobrego ,
wiecie ze kolo naszego domu sa 3 łosie raczej klempy chyba tak sie mowi na panie w tym gatunku a jakie duze i chodza sobie po polach ,dwa lata temu widzielismy jednego a teraz az3 sa

bede wieczorkiem pa

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo :)

Wczoraj u Adasia było zakończenie roku przedszkolnego, ogólnie wyszło pięknie i wzruszająco. Dało się poczuć, że kończy się pewnie rozdział życia naszych dzieci :yes:
Na weekend przyjedzie do nas teściowa więc skorzystamy z jej obecności i wybierzemy się z K. do kina :)

Bożena - jakie książki macie do I klasy?

Izek - udanej zabawy na weselu :)

Miłego i udanego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

witam ja usiadłam na chwilke, zrobiłam na jutro na obiad gołąbki ogarnęłam mieszkanko, i ok 15 do przedszkola , dziś odbieram też koleżankę Domini trochę pobedziemy na dworze bo nawet pogoda ładna sie pojawiła(bo rano padało) a potem przyjdziemy pobawić się w domu, ciekawe o której dziewczynki zdecydują się rozstać .

Izek udanego festynu , mam nadzieję że u was ładna pogoda.

MIŁEGO I SŁONECZNEGO DNIA :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...