Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam środowo :)

Dziś wyjątkowy Dzień dla naszych dzieci :)

A jaką macie pogodę? U nas pogoda jeszcze jest, choć straszą burzami (była już w nocy), ale i tak jedziemy popołudniu na lody :)

Z okazji Dnia Dziecka wszystkiego najpiękniejszego! Niech życie płynie w zdrowiu, miłości i szczęściu!

aneta1808
Witajcie :)
przygarniecie kolejna mamuske po 30 :)

Witaj i pewnie, że przygarniemy ::):
Napisz coś więcej o sobie :)

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas i upały i duchota :Kiepsko:, niedawno wróciłam do domu i mam dość, a chciałam jeszcze przed odebraniem dzieci z przedszkola zamarynować mięso na jutrzejszą imprezę imieninową K. ;). Ale mi się nie chce, wieczorem się zmobilizuję ;)

Aneta - ja nie czuję się bardzo źle w upały, ale generalnie wolę temperatury max. 25 st. i świeży wiaterek ;)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

heyka, witam Anetko

ja upału wole niz zimno i deszcze albo sniegi wiec nie narzekam ;)

dzis spedzilam pol dnia w pracy na hipodromie Wola w P-niu, byl festyn dla pracownikow firmy Raben, tak oto dba firma o atrakcje dla pracownikow, ze wynajeli moja szefowa z zagadnieniami z wizazu i mnie do prezentacji kosmetykow itp.

ide spac, bo pozno, buziaki!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej
u nas tez upaly
w czwartek bylam na pogrzebie mojej babci skonczyla 85 lat 13 maja ,zdazylismy zrobic jej niespodzinke na te urodziny i 15 maja polowa z mnukow wybrala sie do niej z tortem i kwiatami az sie poplakala a teraz juz ja wszystkie wnuki odprowadzily

wczoraj u nas byl dzien dziecka i festyn taki udany ,corka pojechala z maluchami a ja zostalam w domu z nikodemem bo chlopaki zwozili siano i przyjechali znajomi kolega pojechal na pole a my z jego zona zostalismy w domu i poplotkowalismy

uciekam bo ziemniaczki mi sie gotuja pa milej niedzieli

Odnośnik do komentarza

:36_2_51:witam wieczorową porą:36_2_51:dawno mnie niebyło,ale przeczytałam wszystkie wasze posty i jestem na bieżąco.jutro idę do pracy na8:00-16,potem przychodzę i piekę kopiec kreta z bananami...mniam,obiecałam go Julci i M,a ja też mam smaka:36_1_76:18idziemy na wesele do mojej kuzynki,17mamy festyn rodzinny w przedszkolu:weekend:a 20,Julci najlepsza koleżanka z przedszkola zaprosiła ją do krainy marzeń na urodzinki,kończy5lat,moja Julcia 19września ma dopiero 5lat,i zrobię jej imprezkę też w takiej krainie zabawy,od18-31lipca mamy urlopik i wyjeżdżamy do Chorwacji,lecimy samolotem:basen:mam nadzieję że odpoczniemy,od tej szarej rzeczywistości.życzę wam super weekendziku.kładę się.dobranoc:le:

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Odnośnik do komentarza

witam wieczorową porą
ja jutro mam bardzo pracowity dzien sprzatanko i przygotowanie jedzonka i ciasto na niedzielę bo przyjeżdzają teście i brat męża z rodziną , ale za to od poniedziałku mam urlop więc wypocznę.
co do urlopu wakacyjnego to trochę nasze plany muszę zmienić bo koniecznie muszę wziąść urlop od 1 września bo Dominia idzie do 1 klasy , ale na pewno tydzien w wakacje będę miała urlopu ale nie bardzo jeszcze wiem kiedy muszę w tym tygodniu się zdecydować.

dziś Dominia miała w przedszkolu takie małe zakończenie roku z jej grupy odchodzi 7 osób reszta zostaje nadal będą w zerówce, dzieci dały paniom kwiatki i upominki a same dostały dyplom i mała encyklopedie , niestety nie byłam ale był mąż. ale będę we wtorek na przedstawieniu z języka angielskiego.

uciekam spać

miłego weekendu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...