Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też wieki nie było i nie mam nawet kiedy nadrobić,podziwiam Dziubalke ze ona daje rade na kilku wątkach jednocześnie,kiedyś tak mialam i ją, teraz nie wyrabiam czasowo....
serdecznie was Pozdrawiam a Oopsy daisy zycze powodzenia z operacja i wielkiego odszkodowania ;-)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Cześć :)

My już wróciliśmy z Mazur, gdzie było cudownie :Podziw:. Teraz czas nie pozwala na bieżące zaglądanie, bo jestem z Maciusiem w domu, a Adaś jest na obozie, ale w przyszłym tygodniu będziemy bezdzieciowi, to będę mieć więcej czasu na wszystko, chyba :Oczko:
Na weekend jedziemy na urodziny mojej chrześnicy i przy okazji zostawimy Maciusia na kilka dni u babci :)

Oopsy - fajnie z siedzeniem w domu ale zastrzyków współczuję. Pamiętam jak mnie bolały zastrzyki w kolano :Kiepsko:, Zdrowia i oby jak najmniej bolało!

Deva - aż tak dużo czasu nie mam :D, sama widzisz, że jak dobrze idzie, to zaglądam tu co kilka dni ;)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

A my w sobotę byliśmy nad zalewem i mały był prze szczęśliwy bo tam była rybka mini mini i detektyw łodyga. A do tego dostał dwa balony i autko pompowane.
W niedzielę byliśmy u znajomych, którzy mają dzieci, więc tam też się wyszalał.
O i po weekendzie, nie bezdzieciowo :-)

Dziubala - wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni= można poszaleć ;-)

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

zdycham z tego upału:glass: wybrałam przed chwilą ogórki:Histeria: tkanka tłuszczowa wytapia sie ze mnie na maksa:Histeria: będę filigranowa jakby co:sofunny::sofunny:

marzena słyszałam, ze miałaś być u mamy??? jakoś nie po drodze ci wyszło???:wink: aha i w sobotę jesteście u nas, do której pracujesz??? T nie wiedział
w Rynku na rekonstrukcji Bitwy Warszawskiej było super, pod pozorem opieki nad dziećmi dopchałam się do barierki:Śmiech:, oczywiście Kubusie przede mną, robiłam za opowiadacza i musiałam tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć i odpowiadać na pytania w stylu - gdzie są Polacy?? a czy to prawdziwi Niemcy?? a czemu oni przeklinają??? - chodziło o przyśpiewki wojenne, czy ta broń jest prawdziwa??? ale ogień jest??? itd itd itd, niestety, mój Kuba nie znosi takich głośnych dźwięków, najpierw muzyka z megafonów była dla niego przerażająca, w sumie taka miała być ale w końcu to tylko dziecko a już jak zaczęli strzelać to był płacz i trzeba się było ewakuować

Oopsy Daisy myśmy zaliczyli wczasy nad morzem i było bajecznie, akumulatory naładowane, jakoś czas sierpniowy zorganizujemy, dzisiaj np, byliśmy na Bitwie Warszawskiej
nie doczytałam co za operacja przed tobą???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...