Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Minka Miesiąca - Sierpień 2016"

Rekomendowane odpowiedzi

Przemuś, 9 miesięcy

List do dziecka (na potrzeby konkursu organizowanego przez portal parenting.pl)

"Kochany synku,
Chcę pokazać Ci świat. Chcę żebyś potrafił przejść przez życie z głową podniesioną do góry i nie bał się próbować. Chcę dawać Ci przykład, podsyłać pomysły i naprowadzać na dobrą drogę. Chcę zabrać Cię w podróż, małą lub dużą. Chcę jeździć na te nasze wakacyjne wycieczki i widzieć Twój uśmiech, kiedy z takim zaciekawieniem poznajesz świat. Chcę żeby te chwile były Twoją inspiracją, aby były tym dobrym czasem z dzieciństwa, o którym opowiada się wnukom siedząc w bujanym fotelu z kubkiem kakao w ręku (nawet jeśli zaczniesz je zapamiętywać dopiero za jakiś czas). Bo to jest nasz czas. Ten czas, który nigdy nie wróci i który musimy wykorzystać na 200%. Musimy chłonąć każdą chwilę, zanim nieśmiało przyprowadzisz do domu swoją pierwszą miłość i ktoś inny zajmie w Twoim życiu to najważniejsze miejsce. Chcę dać Ci piękne wspomnienia. Chcę aby te nasze wycieczki stały się symbolem tego co w życiu najważniejsze. A najważniejsza w tym zabieganym świecie jest miłość i rodzina. Nasze wspólne spędzanie czasu ma być momentem, kiedy wszystkie troski i zmartwienia zostawiamy gdzieś daleko za sobą i myślimy o tym co jest tu i teraz, ciesząc się z tych (nie)zwykłych chwil. Bo to one dają nam szczęście. Dziękuję, że jesteś.
Kocham Cię synku,
Mama"

monthly_2016_08/konkurs-minka-miesiaca-sierpien-2016_50744.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani,

z niecierpliwością czekaliście na wyniki i wreszcie Komisji Konkursowej udało się wytypować zwycięzcę! Było to bardzo trudne, bo nadesłaliście mnóstwo pięknych zdjęć fantastycznych dziecięcych minek :-) No ale nie trzymamy Was dłużej w niepewności :-)

Wygrała minka Lenki zamieszczona przez barbara1910!

https://i.wpimg.pl/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2016/09/08/konkurs-minka-miesiaca-sierpien-2016-50421-deb06f2ae18977b9b6fa507d4545cf6cbaa1c359.jpg

Serdecznie gratulujemy! :-)

barbara1910 prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numerem telefonu na mail konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Pamiętajcie, że każda zwycięska minka z konkursów na Minkę z tego roku (2016) weźmie również udział w konkursie rocznym, który odbędzie się w grudniu! :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...