Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Minka Miesiąca - Sierpień 2016"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Przemuś, 9 miesięcy

List do dziecka (na potrzeby konkursu organizowanego przez portal parenting.pl)

"Kochany synku,
Chcę pokazać Ci świat. Chcę żebyś potrafił przejść przez życie z głową podniesioną do góry i nie bał się próbować. Chcę dawać Ci przykład, podsyłać pomysły i naprowadzać na dobrą drogę. Chcę zabrać Cię w podróż, małą lub dużą. Chcę jeździć na te nasze wakacyjne wycieczki i widzieć Twój uśmiech, kiedy z takim zaciekawieniem poznajesz świat. Chcę żeby te chwile były Twoją inspiracją, aby były tym dobrym czasem z dzieciństwa, o którym opowiada się wnukom siedząc w bujanym fotelu z kubkiem kakao w ręku (nawet jeśli zaczniesz je zapamiętywać dopiero za jakiś czas). Bo to jest nasz czas. Ten czas, który nigdy nie wróci i który musimy wykorzystać na 200%. Musimy chłonąć każdą chwilę, zanim nieśmiało przyprowadzisz do domu swoją pierwszą miłość i ktoś inny zajmie w Twoim życiu to najważniejsze miejsce. Chcę dać Ci piękne wspomnienia. Chcę aby te nasze wycieczki stały się symbolem tego co w życiu najważniejsze. A najważniejsza w tym zabieganym świecie jest miłość i rodzina. Nasze wspólne spędzanie czasu ma być momentem, kiedy wszystkie troski i zmartwienia zostawiamy gdzieś daleko za sobą i myślimy o tym co jest tu i teraz, ciesząc się z tych (nie)zwykłych chwil. Bo to one dają nam szczęście. Dziękuję, że jesteś.
Kocham Cię synku,
Mama"

monthly_2016_08/konkurs-minka-miesiaca-sierpien-2016_50744.jpg

Odnośnik do komentarza

Kochani,

z niecierpliwością czekaliście na wyniki i wreszcie Komisji Konkursowej udało się wytypować zwycięzcę! Było to bardzo trudne, bo nadesłaliście mnóstwo pięknych zdjęć fantastycznych dziecięcych minek :-) No ale nie trzymamy Was dłużej w niepewności :-)

Wygrała minka Lenki zamieszczona przez barbara1910!

https://i.wpimg.pl/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2016/09/08/konkurs-minka-miesiaca-sierpien-2016-50421-deb06f2ae18977b9b6fa507d4545cf6cbaa1c359.jpg

Serdecznie gratulujemy! :-)

barbara1910 prosimy o przesłanie danych adresowych wraz z numerem telefonu na mail konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Pamiętajcie, że każda zwycięska minka z konkursów na Minkę z tego roku (2016) weźmie również udział w konkursie rocznym, który odbędzie się w grudniu! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...