Skocz do zawartości
Forum

złe sny...


Gość mama 35

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ciepło. jestem w 12 tc i od jakiś 2, 3 tygodni miewam koszmarne sny. wspomnę że sypiam od samego początku bardzo dużo, (min 8 h w nocy i dwie drzemki za dnia). wiodę bardzo spokojne życie, dbam o swoje dobre samopoczucie, mąż bardzo się o mnie troszczy, nie mam stresów... a praktycznie codziennie budzę się zaniepokojona, rozemocjonowana (negatywnie) ze łzami w oczach. Co mogę na to poradzić? i co jest tego przyczyna (dziś mi się śniło że urodziłam zamiast dziecka- psa).

Odnośnik do komentarza

Istnieją dwie główne hipotezy dotyczące marzeń sennych. Jedna mówi, że sny stanowią odzwierciedlenie naszych lęków, marzeń i pragnień, a druga hipoteza głosi, że marzenia senne to tylko skutek uboczny aktywności mózgu. W którą wierzyć? Pozostawiam pod rozwagę każdego indywidualnie. Możliwe, że złe sny pojawiły się u Ciebie w związku z ciążą i różnymi obawami, jakie mogą się z tym wiązać - obawami o zdrowie maluszka, o swoje zdrowie, o sam poród, o ból porodowy etc. Postaraj się o odprężenie przed snem. Zaparz sobie melisę, puść muzykę relaksacyjną, obejrzyj jakiś "lekki" film. Mam nadzieję, że przykre sny wkrótce miną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...